Bir süredir üstünde uğraştığımız borderlands 3’ün Türkçe çevirisini en nihayetinde yaptık. Borlerdans 3 türkçe yama için ciddi manada bir emek harcadık. Oyunun dil dosyalarını açmaya çalışmak oldukça zorlu bir süreçti. Lakin bunların hiçbir önemi yok. Borderlands 3 türkçe yama karşınızda! Ayrıca Borderlands 3 türkçe yamayı yaparken de bize ekibimizin dışından destek veren arkadaşlarımız oldu. Onlara Borderlands 3 tr yamada verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ederiz.

Borderlands Türkçe Yama’da Emeği Geçenler:

Çeviri:

  • AsTer
  • Ulashane
  • V-10
  • Darfken

Teknik Konular:

  • Workz

Ayrıca Borderlands  3 oyunu hakkında ki incelememizi de hemen aşağıdan okuyabilirsiniz. Eğer oyun hakkında bir fikriniz yoksa bu inceleme sayesinde fikir edinebilirsiniz.

Borderlands 3 Türkçe Oyun İncelemesi

Borderlands 3, ben dahil, çoğumuzun yıllardır istediği bir oyun oldu. İlk oyunun remaster’ı sadece birkaç ay önce çıktı ve bu bile gelecek oyun için heyecanımızı diri tutmayı başardı. Uzun süre beklememize değdiğini söyleyebilirim çünkü Borderlands 3, 2’nin devamı olarak bekleyebileceğinizden çok şey içeriyor. Öncelikle Borderlands 3 oynarken uzun zamandır hiçbir oyunda hissetmediğiniz heyecanı yaşayacaksınız: arkadaşlarınızla birlikte herhangi bir video oyununda karşılaşacağınız en eğlenceli ve komik görevleri düşmanlarınızı vurarak, bir yerleri yağmalayarak tamamlayacak ve harika zaman geçireceksiniz. Borderlands 3’ün en iyi yönlerinden biri de serinin diğer oyunlarındaki hikayeler ile bağlantısını kopartmamış olması ve 3. oyunda da hikayenin akıcı bir şekilde devam ediyor olması.

Borderlands evreninde yıllar boyunca gördüğümüz karakterlerin çoğu Borderlands 3’te harika olduklarından daha da harika görünüyorlar. Ayrıca, daha önceki oyunlarda az gözüken karakterler Borderlands 3’te daha çok görünüyor, belki onları hatırlamakta zorluk çekebilirsiniz. Bazı ses aktörlerinde de değişiklik yapılmış ve bu dikkatinizi dağıtabilir yine tüm aktörler rollerinde harika performans göstermişler. Yaptığınız atışlar çok tatmin edici hissettiriyor. Kullanabileceğiniz yeni silahlar var ve her zamankinden daha gelişmiş şekildeler. Daha önceki oyunlarda boş silahınızı size zarar vermek isteyen bir hayduta fırlattığınızda silah patlamıyor ve etkisiz kalıyordu. Ama artık silahınız fırlatıldığında yakın hedefler arıyor ve yarım kalan işinizi hallediyor. Bu da Borderlands 3’ün eğlenceli taraflarından biri.

Borderlands 3, tam anlamıyla eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun olmuş ve bu oyunu oynama zevkinden mahrum kalmamanızı öneriyoruz.

Borderlands 3 Türkçe Yama İndirme Link1

Mediafire İndirme Linki

Şifre: tryamaci

“Borderlands 3 Türkçe Yama -Bitti Yayında” hakkında 3 yorum

  1. Borderlands 3 türkçe yamasını kuramayan arkadaşlar beni dinlesin. Setupu çalıştırdığımda ilk başta herhangi birşey gelmedi ve takıldı ama setupu yönetici olarak başlatınca sorun düzeldi. Adimin yorumumu üste alırsan herkes yararlanır. Kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.