Oyunlara türkçe yama hazırlamak uzun süreç isteyen ve araştırma gerektiren bir iş. Ama aynı zamanda yama hazırlandıktan sonra verdiğiniz emeğe değdiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden ara vermeden yama hazırlamaya devam ediyoruz. Bu haftaki çalışmamız ise Change: A Homeless Survival Experience Türkçe yaması. Türün meraklıları için iyi bir oyun seçtik ve yamasını hazırladık. Change: A Homeless Survival Experience Türkçe yama %100 tamamlandı ve oyunda anlamayacağınız herhangi bir bölüm yok. Ayrıca buna benzer hayat simülasyonu oyunlarının daha çok yamasının yapılmasını istiyorsanız yorumlarda oyun isimlerini bizimle paylaşabilirsiniz. Change: A Homeless Survival Experience Türkçe yama ile keyifli oyunlar dileriz.

Change: A Homeless Survival Experience Türkçe yama

Diğer simülasyon oyunlarının yanı sıra, Change: A Homeless Survival Experience’in daha duygusal bir oynanış tarzı var. Rastgele bir şehirde başladığınız hayatınızda başınıza acımasız olaylar gelebiliyor. Karakterinizi geliştirmek ve yeni ve daha iyi bir hayata başlamak için öğeler bulup, avantajlar kazanmanız gerekiyor. Hayatta kalmak ve evsiz yaşamınızdan kurtulmak için, temizliğinize dikkat etmeniz, açlığınızı kontrol etmeniz, sokakta sahip olduğunuz şöhrete sahip çıkmanız ve mutluluğunuzu yüksek tutmanız gerekiyor. Aynı anda hepsini birden yapmak ise oldukça zor.

Başınıza gelen kötü bir olaydan sonra evsiz kalıyorsunuz ya da hayata böyle başlıyorsunuz. Geceleri sokaktayken karşınıza bir köpek çıkıyor. Sizin için bir arkadaş olabilir mi? Yoksa hayatınızı tehdit mi eder? Oyunda seçeceğiniz her karar mutluluğunuzu ve hayatta kalmanızı etkiliyor. İçkiye başlayabilir, alkolik olabilirsiniz. Kumar oynayabilir, ya da hayatta kalmak için daha doğru yollara başvurabilirsiniz. Seçeceğiniz kararlar hayatınıza yön vermenizde etkili olacak ve verdiğiniz kararlar sayesinde oyunun sonunda evsiz olarak kalıp kalmayacağınız belli olacak. Evsiz kalıp mutlu olabilir, başınızı sokacak bir yer bulup mutsuz bile olabilirsiniz. Oyunun size getireceği birçok farklı son var.

Simülasyon oyunlarını seviyorsanız, Change: A Homeless Survival Experience oynamaya değer bir oyun. Sadece bir oyun olmasının yanında, içinde ahlaki değerler de barındırıyor. Tek oyuncu ile oynan Change’in sistem gereksinimleri de oldukça düşük. Aşağıda en düşük sistem gereksinimlerini bulabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri

  • CPU 2.3 Ghz
  • VRAM 256 MB
  • RAM 1 GB RAM
  • OS WINDOWS 7
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce 6200

CHANGE: A Homeless Survival Experience Türkçe Yama İndirme Linki 1

CHANGE: A Homeless Survival Experience Türkçe Yama İndirme Linki 1

Şifre: tr

“Change: A Homeless Survival Experience Türkçe Yama – Son Sürümü” hakkında 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.