Crossroads Inn Türkçe yama çalışmamız dün itibari ile tamamlandı. Crossroads inn Türkçe yamaya gerekli son rötuşları yaptık. Final hali ile rarladık ve uploadını gerçekleştirdik. %100 bitmiş olan Crossroads Inn Türkçe yamasını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Crossroads Inn Türkçe Yama Yükleme ve Kurulum İşlemleri Hakkında

  • Yamayı yüklemek için sizlere sunduğumuzdan iki linkten birisini tercih edebilirsiniz. Türkçe yamaları indirirken sorun yaşamamanız adına dosyalarımızı Mediafire ve Yandex’e yüklüyoruz.
  • İnen rar klasörü içinde crossroads inn Türkçe yama setupunu çıkartın ve yönetici olarak başlatarak kurulumu yapın. Gerekli tüm yüklemeler setup tarafından yapılacaktır.
  • Oyun otomatik olarak Türkçe’ye dönüşecek.  Kurulum esnasında bir hata olmaması için Crossroads İnn’in dil dosyalarını yedeklemeyi unutmayın.

Crossroads Inn Tr Oyun İncelemesi

Crossroads Inn, Varşova merkezli Kraken Unleashed stüdyosu tarafından geliştirilmiş, oyuncuya Delcrys adlı fantastik bir dünyada han işletme imkanı veren bir hayat simülasyonu oyunudur. Bu handa, uzak yerlere seyahat etmekten yorulup sıcak bir yatak isteyenleri, köylüleri ya da suçluları ağırlayabilirsiniz.

Crossroads Inn oyununun temeli oldukça basit; klasik bir ekonomik strateji ile The Sims’in basitleştirilmiş halinin bir kombinasyonu aslında. Oyuna hanınızı inşa ederek ve eşyalarını döşeyerek başlıyorsunuz. Bu konuda karşınıza oldukça zengin dekorasyon seçenekleri çıkıyor. Han inşa edildiğinde alkol, yemek, yakacak odun ve mum gibi gerekli eşyaların tam olduğundan emin olmalısınız. Bu malları yerel yerleşimlerdeki satıcılardan satın alabilirsiniz ama unutmayın sadece en iyi teklifi bulmak önemli değil. Nakliye için de ödeme yapıyorsunuz ve bu yüzden ihtiyaçlarınızı toptan satın almak genellikle daha karlı oluyor. Sorumluluklarınız arasında personel yönetimi de bulunuyor. Başlangıçta hikaye sadece tek bir kişi üzerinde yoğunlaşıyor ama zamanla kendi takımınızı kuruyor ve özel hizmetler sunan karakterleri de alabiliyorsunuz. Oyunun hikayesi çok da ilgi çekici değil. Çevre krallıkların en büyüğünün hükümdarı Yorevale ölüyor, taht için hiç varis bırakmadığından başa geçecek kişi seçimle belirlenmesi gerekiyor. Bu çekişmeli taht kavgasında, han sahibi olan sizin de olaylarda rolünüz oldukça büyük.

Görsel ve işitsel tasarım kesinlikle oyunun güçlü yönlerinden biri. Han gerçekten güzel görünüyor ve üzerinde değişiklikler yapmak oldukça tatmin edici. Nesnelerin ve karakterlerin etrafına kalın ve siyah çizgiler çizerek oyunu daha karikatürize bir hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunun müziklerini de The Witcher 3’ün müziklerini yapan kişi bestelemiş, ki bunu fark edebiliyorsunuz çünkü oyun müzikleri oldukça başarılı.

Bu oyunu oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. Crossroads Inn’de sizi sürekli oyuna bağlayan bir şeyler var ve hanınızı işletirken zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyorsunuz bile.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

şifre: tr

Etiketler:

“Crossroads Inn Türkçe Yama | Diyaloglar Tam Çevrildi” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.