Cyber Manhunt Türkçe yama gizemli bir siber maceranın şifrelerini çözüyor. Son yıllarda sayısı gittikçe artan simülasyon bulmaca oyunlarının son örneği Cyber Manhunt . Oyunu sizler için inceledik. Ve rahatça oynayabilmeniz için Cyber Manhunt TR yama paketini hazırladık.

Cyber Manhunt türkçe yamayı nasıl kuracağınızı merak ediyorsanız, aşağıdaki görsele göz atabilirsiniz:

Cyber Manhunt Türkçe Yama

Cyber Manhunt Türkçe yama bu gibi oyunların vazgeçilmez aracıdır. Çünkü bilmediğiniz bir dilde şifre çözemezsiniz. Bilmediğiniz bir dilde okuduğunuz bir metin üzerinden sonraki adımınızı planlayamazsınız. İşte Cyber Manhunt da bundan çok daha fazlasını istiyor oyuncudan. Fakat endişe etmenize gerek yok. Cyber Manhunt Türkçe yama oyunun %80 oranında Türkçeye çeviriyor.

Oyunun Mac işletim sistemine benzeyen ana ekranının tümü Cyber Manhunt Türkçe yama ile dilimize çevriliyor. Ayrıca bu ekrandan atladığımız ve önemli bilgilerin yer aldığı alt ekranlar da Cyber Manhunt Türkçe yama sayesinde Türkçeleşiyor.

Aynı şirkette çalıştığımız insanlarla sık sık görüntülü konuşuyoruz. Burada aldığımız bilgiler oyunun gidişatını oldukça etkiliyor. Ve oyunun gerçekten diyalogları berbat. Fakat bu konun üzerinde çok ve Cyber Manhunt Türkçe yama ile diyalogların çok daha anlaşılır ve temiz olduğuna eminim.

cyber manhunt türkçe yama giriş bölümü

Siber Dedektiflik: Cyber Manhunt İnceleme

Allivia’daki büyük şirketlerden biri olan Titan için çalışıyorsun. Peki ne iş yapıyorsun. Karakterimizin işi İnternette insanların bilgilerini aramak. Cyber ​​Manhunt, internetin karanlık tarafını anlatan ve kişisel bilgilerinizi her yere bırakmamanızı sağlayacak bir oyundur. Oyun, Mac işletim sistemi ile benzer bir tasarım kullanıyor. Ekranın altında, haberler, hedefler ve ekranın her köşesinde toplanan ek bilgilerle harmanlanmış bir uygulama listesi var. Oyun, genellikle her gün kullandığınız uygulamaları ve web sitelerini içerse de, bazı uygulamalar oyun için özel olarak tasarlanmıştır. Ancak, fazla kullanıcıları bulunmadıklarından bizi de çok ilgilendirmez bu uygulamalar. Okuma güçlüğü çeken bazı kişiler, oyunun yazı boyutu değiştirme özelliğini kullanabilir.

Cyber Manhunt’ ın hikayesi, her biri farklı bir odak noktası düşünülerek 5 bölüme ayrılmış. Bazı karakterler birden fazla bölümde görünse de, her bölümde farklı kişileri araştıracaksınız ve bu karakterlere dair bilgileri daha büyük bir resmi görmek için bir yerde toplayacaksınız. Tekrar eden karakterleri hatırlayarak hikayeyi daha net anlayacak olsanız da, her bölüm ayrı ayrı da oynanabilir.
Her bölüm arasında size ve çalıştığınız şirkete odaklanan bazı ara sahneler de gösteriliyor. Hikaye bazı oyun severleri şaşırtabilirken, daha önce benzer konsepte sahip bir oyun oynadığım için beni pek etkilemedi. Bununla birlikte, hikayenin bazı bölümleri, çoğunlukla oyundaki çeviri ve farklı diyalog seçimleri nedeniyle biraz tuhaf geliyor. Bu sebeple değerli takipçilerimiz Cyber Manhunt Türkçe yama desteğini hazırladık.

Cyber ​​Manhunt’ da tam olarak yaptığınız iş bir siber araştırma. Çevrimiçi bilgi toplayarak birinin profilini tamamlamanız gerekiyor. Bunu yaparken sosyal medyadan, haber portallarından ve diğer web sitelerinden veri toplayarak ve tabi bazı fantastik unsurları da dahil ederek gerçek dünya kadar gerçekçi bir ortam yaratılmaya çalışılmış. Bazı girdilerden daha ayrıntılı veriler toplamak için kullanabileceğiniz bir şirket veri tabanı da mevcuttur.

Ancak, doğru bilgileri bulmak genellikle zahmetli olabilir çünkü bunları toplamadan önce farenizi metnin üzerine getirmeniz gerekiyor. Yararlı görünen bazı bilgileri, geliştirici işlememeyi seçerse, sadece durumu geçiştirmek için “faremi görebildiğim her cümleye getirme” cümlesi görürsün. Tabi bu cümleyi böyle Türkçe okumak için Cyber Manhunt Türkçe yama indirmelisin. Oyunda ayrıca, bilgi yığınlarının altına gömülü olan bir bilgiyi kaçırırsanız ilerlemenizi durdurabilecek bir ipucu sistemi yok. Yani çok dikkatli olmalısınız. Kaçırdığınız bilgi için artık geri dönüş olmayacak. Ve bu oyunda bir bilginin bile çok önemi var.

Cyber Manhunt TR Yama Link1

Cyber Manhunt TR Dil Seçeneği Link2

Şifre: tryama

“Cyber Manhunt Türkçe Yama Yayınlandı | Korsan-Steam Uyumlu” hakkında 2 yorum

  1. Merhabalar. Yamayı indirdim oyunum korsan yamayı direkt masaüstüne çıkardım. Yönetici olarak çalıştırıp direkt kurdum. Oyuna girdim ve Türkçe dil seçeneği çıktı. Yapamayan arkadaşlar bu yolu deneyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.