Death Trash Türkçe yama son zamanlarda en çok istediğiniz yama desteğiydi. Biz de bunu göz önünde bulundurarak çalışmalara başlamıştık. Bu çalışmalar geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Death Trash TR yama kullanıma hazır. Konuşmaların oldukça önemli olduğu bu oyunda Death Trash Türkçe yama çok işinize yarayacak.

Death Trash Türkçe Yama & Oyun İncelemesi

Death Trash Büyük Galaktik savaştan uzun bir süre sonrasında geçiyor. Yıkılan medeniyet yeniden yeşermeye başlıyor. Fakat dini, ekonomik ve insan kaynaklı diğer sebeplerden yine problemler yaşanmaya başlıyor.
Oyundaki bütün NPClerin yaşamlarına söz yön vereceksiniz. Bizce hepsini de öldürmek istiyeceksiniz. Çünkü oyunun teması bunun üzerine kurulu. Rahatsız edici karakterler ve mekanlar her yerde olacak. Fakat oyunun yapımcıları bu özellikleri çok iyi işlemiş. Piksel grafiklerle son derece ilgi çekici imajlar yakalanmış.

Death Trash’ de konuşmalar gerçek zamanlı. Bu konuşmalar oyundaki ilerleyişinizi büyük oranda etkliyor ve NPClerle ilişkileriniz oyundaki kaderinizi belirliyor. Dolayısıyla bu konuşmaları anlamak ve NPCye buna göre cevap vermek çok önemli. Death Trash Türkçe yama pkaetini hazırlarken bütün konnuşmaları sizlerin cevap seçeneklerini dilimize çevirdik. Death Trash TR yama sayesinde eartık NPClerin dediklerini anlayabilecek ve buna göre cevap vereceksiniz.
Oyunda klasik RPG mekanikleri var. Fakat yapımcı bunu Death Trash’ e uyarlamış. Her seviye atlayışınızda karakterinize skill puanları ekleyebiliyorsunuz. Bu da karakterinizin uzmanlık alanını belirliyor. Her skillin açıklaması ve ne gibi artılarının olduğu oyun içerisindeki menüde yazıyor. Fakat İngilizce. Death Trash TR yama indirerek bu açıklamaları dilimize çevirebilirsiniz.

Death Trash güncellenmeye ve yeni özelliklerle donatılmaya devam ediyor. Oldukça kaliteli bir indie oyunu.
Oyunla ilginç bir bilgi de sadece Stephan Hövelbrinks tarafından geliştirilmiş olması. Stephan Hövelbrinks Death Trash’ in sesleri hariç herşeyin yapımını üstleniyor.

Death Trash Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Death Trash Türkçe Yama İndir

Rar şifresi: tr

Link çalışmazsa lütfen bildiriniz, ekibimiz alternatif bir link sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.