Digimon Survive Türkçe yaması 3. parti bir ekip tarafından çıkartıldı. Digimon Survive tr yaması TNT Çeviri Ekibi’nin yayınlamış olduğu ikinci yama. Daha yeni bir ekip olmasına rağmen çalışmalarını çok başarılı buluyoruz. Ayrıca Digimon gibi niche kitleye sahip bir oyunu çevirdiklerinden dolayı da kendilerini takdir ediyorum. Oynayan kitlesi az olduğu için Digimon Survive’ın Türkçe yamasını yapacak bir çeviri grubu çıkmamıştı. Şimdi sizlerle Digimon Survive Türkçe yamasının ayrıntılarını, kurulum talimatlarını ve indirme linklerini paylaşacağım.

Digimon Survive Türkçe Yama Hangi Oyun Sürümlerinde Çalışır?

Bu oyun daha çıktığı ilk günden kırıldığından dolayı, crackli olarak da kullanan pek çok kişi bulunuyor. Bu yüzden resmi market sürümlerinin yanı sıra, Digimon’un crackli sürümüne de bu yamayı uyarladık. Oyunu korsan şekilde indirmişseniz, bu yamayı kullanabilirsiniz.

Çalıştığı Sürümler:
⦁ Steam
⦁ BandaiNamco Resmi Site
⦁ Korsan versiyonu

Kısaca Digimon Survive’dan Bahsedelim

Esasında Digimon serisi de Pokemon ile çok benzerlik gösteren ve benzer mantıkta ilerleyen bir seri. Görsel roman ve taktiksel RPG türlerinin bir karışımı. Eğer Digimon’un dünyasını sevmiyorsanız, salt olarak oyunu seveceğinizi çok zannetmiyorum. Ancak bu evreni seven ve evrene aşina olan kişiler oyun içinde bir eğlence bulabilecektir.
Digimon Survive’da oyunun temel yapı taşı diyalog ve ara sahneler. Bu yüzden diyalog ve ara sahne izlemeyi sevmiyorsanız size bu oyunu tavsiye etmem. Tabi diyaloglar bu kadar yoğun olduğu için de muhakkak Türkçe yamayı kullanmanızı öneririm.

Kurulum:

Şifre: tryama

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.