Greedfall türkçe yama ile oyunda bulunan tüm diyaloglar, menüler ve görevler Türkçeye dönüyor. Greedfall Türkçe yama projesi uzun bir süredir bekleniyordu. Kendimizin geliştirdiği özeli “tool” sayesinde GredFall’ı kolayca Türkçeye çevirebildik. Üstelik greedfall tr yamanın kurulumu da çok kolay. Yamaya yaptığımız kurulum dosyası sayesinde tek tık ile greedfall Türkçe yamayı kurabilirsiniz.

GreedFall Türkçe Yama Çalıştırma Ve Kurulum Aşaması

Setup dosyasını çalıştırın ve kurulumu tamamlayın.

Kurulum bittikten sonra “GreedFall_TR_workzteam” adlı bir kısayol göreceksiniz. Bu kısayola tıklayın.

Ardından oyuna giriş yapın.

Ayarlar kısmından Türkçe dil seçeneğini seçin.

İşlem bu kadar. Çok basit bir işlem olduğu için detaylı anlatmadım. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.GreedFall Türkçe Oyun İncelemesi

GreedFall, 17. Yüzyılda geçen aksiyon dolu bir RPG oyunu. Oyun, 17. yüzyıl Avrupası’nda bulunan ve Tüccarlar Cemaati’nin bir liman kenti olan Serene’de başlıyor. Ana karakter De Sardet ve kuzeni, tüccarların ve diğer grupların koloniler kurduğu uzak bir ada olan Teer Freed’e yelken açarak salgın yüzünden yaşanmaz hale gelmiş kasabalarını terk ediyorlar. Teer Freed, eski yaşadıkları yere nazaran yüksek popülasyonlu bir cennet.  Buraya yerleşen sömürgeci güçler, kaynakları tüketmenin yanında yayılan salgın hastalıklara da bir tedavi bulmaya çalışıyorlar. Tabii ki Teer Freed yalnızca sömürgeci güçlerden oluşmuyor. Avrupalılardan önce orada kendilerine yerleşik bir düzen kurmuş kabileler de bulunuyor. En nihayetinde bu kabileler ve sömürgeci güçler arasındaki çatışmalar baş gösteriyor.

Oyunun başında karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Üç farklı sınıf var: savaşçı, teknik uzmanı ve büyücü. Yakın dövüşü tercih ediyorsanız savaşçıyı seçebilirsiniz. Eğer teknik uzmanını seçerseniz, uzmanlık alanınız tuzakları ve ateşli silahları ayarlamaktır. Eğer büyücüyü seçerseniz, sürprizlere hazırlıklı olun.  Oyundaki canavarlar hileci olabilir bu yüzden taktiklerini iyice öğrenip saldırılarınızı ona göre yapmalısınız. Saldırınızın gücü, kısmen kullandığınız silahın türüne bağlıdır. Kullanabileceğiniz silahlar da yeteneklerinize. Düşmanınızı yendiğinizi varsayarsak, yeni silahlar, zırhlar, paralar ve diğer eşyaları almak için cesetlerini yağmalayabilirsiniz. Yağmaladığınız şeyleri kullanmayacaksanız, yerel bir satıcıya da satabilirsiniz. 

Genel olarak, GreedFall bir RPG oyunun sağlayabileceği çoğu şeyi fazlasıyla ve iyi bir şekilde sağlıyor. Aksiyon ve RPG hayranıysanız, GreedFall zevk alarak oynayabileceğiniz bir oyun diyebilirim. 

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: tr

“GreedFall Türkçe Yama Yayına Girdi – Tam Çeviri Tr Yama” hakkında 6 yorum

  1. çok güzel bir türkçe yama olmuş. Üstünde temiz çalışmışsınız belli. Bu kadar kısa zamanda böyle güzel bir yama yaptığınız için sizi tebrik ediyorum. Greedfall’ı türkçe olarak oynamak bambaşka bir zevkmiş.

  2. bu site ne kadar iyiymiş bütün istediğim oyunların yaması var daha önce keşfetmediğim için üzüldüm eğer bağış yapabileceğimiz bir platform varsa az da olsa yardımcı olmak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.