Grim Dawn Türkçe yama çalışmaları pek çok grup tarafından daha öncesinde başlatılmış aslında. Fakat genelde bu işe girişen herkes ne yazık ki yarım bırakmış, devamını getirememiş. Aslında biz oyuna başlarken, daha önceden çeviriye kalkışmış fakat çevirisi yarım kalmış arkadaşlardan da yardım aldık. Sağolsunlar, bizimle şimdiye kadar çevirdikleri bütün dil dosyalarını paylaştılar. Bu yüzden Grim Dawn Türkçe yamayı yaparken, diğer oyunlarda zorlandığımızdan daha az zorlandık. Grim Dawn Türkçe çevirisinde ve tr yamasında bizlere yardımcı olan bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler.  Umarım sizde artık, karışık bir İngilizce’ye sahip olan Grim Dawn oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Kurulum:

Grim Dawn Türkçe Yama Oyun İncelemesi

Grim Dawn’ın popüler olmasının en büyük nedenlerinden biri karanlık ve acımasız dünyasıdır. Crate Entertainment Grim Dawn’ı geliştirirken gerçekten söylenildiği gibi başarılı bir işe imza atmış mı yoksa tamamen bir hayal kırıklığımı? Bu incelememizde bunu öğreneceğiz.

Oyunun Atmosferi

Grim Dawn, Victoria döneminin etkisi altında olan, unvanın da söylediği gibi son derece acımasız bir dünyada geçiyor. Arnavut kaldırımlı sokaklar kanla dolup taşıyor ve dünyanın çoğu yerinde kalın bir sis battaniyesi var. Grim Dawn, grafik alanında sınırları aşmamış, ancak sanat tasarımı çarpıcı. Oyuncuları neredeyse zamanın yüzde yüzünde de oyunda tutan bir atmosfer hissi yaratmayı başarıyor ve dünyanın görsel olarak çekici tasarımı, oyuncuya gerçekten oradaymış hissi yaratıyor.

Oyunun Hikayesi

Grim Dawn’ın hikayesi, kıyamet olaylarının yankılarına son derece ilgi çekici bir bakış açısı ile yaklaşıyor ve en kötü ihtimalle insanlığın başına gelebilecekleri işliyor. Grim Dawn’ın dünyası, insanlığın ortada kaldığı ve sonuçlarından acı çektiği, son derece güçlü ve ekstra boyutlu türlerin iki farklı fraksiyonu arasında hiç bitmeyen bir savaş alanıdır. İnsanların egoları sonucu yarattıkları iki farklı türün arasındaki inanılmaz güç savaşına ilk elden tanık oluyorsunuz. İnsanlıktan kalan ise, tüm günlerini ölmemek için çabalayarak geçiren küçük gruplar.

Ana Karakterler

Grim Dawn’ın ana karakteri, birçok ARPG oyununda olduğu gibi, oyuncu için bir anahtardır. Oyunun izometrik tarzı kamerası sayesinde çoğunlukla uzaktan görülür ve giydiği zırh dışında özelleştirilebilir bir görünüme sahip değildir. Ana karakterin hikaye bağlamında nasıl davranacağı ise oyuncuya kalmış. Oyunun oynanışı ve girdiğiniz savaşlar aşırı tatmin edici olmakla birlikte uzun süre sizi oyunda tutuyor. Bizim bu oyuna puanımız 10 üzerinden 8. Grim Dawn İlginizi çektiyse mutlaka deneyin.

Grim Dawn Türkçe Yama İndirme Linki

Grim Dawn Tr Yama 2020 Link 2

Şifre: tryamaci

“Grim Dawn Türkçe Yama – Güncel Yama Paketi” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.