Hard West Türkçe yama an itibariyle kullanıma hazır bir şekilde sitemizde yayında. Hard West Türkçe yama hazırlama süreci bizim için oldukça uzun ve meşakkatliydi çünkü bildiğiniz üzere Hard West oyun içinde tam sekiz adet senaryoya sahip ve hikaye anlatıcılığı çok fazla. Bu hikayeleri size en iyi şekilde ulaştırmak için detaylı bir çalışma yaptık ve Hard West türkçe yamayı %100 tamamladık. Böylece oyunda anlamadığınız hiçbir kısım olmayacak. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Hard West Türkçe Yama Dosyasının Kurulumu Hakkında

Hard West’i türkçe yapabilmeniz için setup yolu ile dil dosyalarını değiştirmeniz gerekmekte. Hard West’in dil dosyaları griftli olduğu için setup ile kurulum yapılabiliyor. Aksi halde oldukça uğraşırsınız. Hard West tr yamanın kurulumu hakkında aşağıda ki görsele bakınız:

Hard West’e Türkçe Bir Bakış

Hard West’in hikayesi, karakterler ve zaman periyotları arasında sıçrayan sekiz senaryodan oluşuyor. İsimsiz kahramanımız ve babası, batıya altın aramaya giderken yolda gizemli bir beyefendiyle karşılaşıyorlar ve kahramanımızın babası ondan lanetli bir tılsım satın alıyor. Bu olaydan sonra ikilinin şansları dönüyor ve tüm aileleri lanetleniyor. Hikayenin geri kalanında ise, isimsiz kahramanımız intikam almak için onlara bu tılsımı satan adamı aramaya başlıyor ve batıya doğru yol alıyor. Hikaye çoğunlukla tok bir ses tonuyla tek bir kişi tarafından anlatılıyor. Bir anlatıcı olmadığında, genellikle ikincil karakterlerle etkileşimlerinizi gösteren metinler görüyorsunuz.

Oyunda sekiz senaryo var ve her senaryonun hikaye anlatımı farklı, ayrıca bu özellik sayesinde sekiz farklı oyun stili deneyimlemiş oluyorsunuz. Hikayeye ilk olarak ana karakter ve babasıyla birlikte altın arayarak başlıyor daha sonra başka bir yerde bir salgını durdurmaya çalışan bir bilim adamına geçiyorsunuz. Bu farklı senaryolar sayesinde farklı karakterlere bürünebiliyorsunuz. İlk başta başladığınız karakter ile yaşlılara yardım edip, iyi davranışlar sergilerken birkaç karakter ve deneyim sonrası koca bir köyü yakabiliyor ya da adam öldürebiliyorsunuz. Hard West’in zorlu mücadelesinin birkaç problemi var ve bunlardan ilki oyun kurallarının her zaman işe yaramaması. Tutarsız kurallar yüzünden mücadele anında kendinizi güvende hissediyorken aslında öyle olmadığınızı görüyorsunuz ve bu size bir dezavantaj yaratıyor.

Hard West, görsel sunum açısından vahşi batıyı gerçekten yansıtıyor. Ayrıca oyunun müzik listesi ve hikaye anlatıcılığı da sizi gerçekten bir vahşi batı kasabasındaymışsınız gibi hissettiriyor. Oyunun oynayışında hayata geçirilmek istenen fikir başarılı ama oyun pratiğinde istenilen performansa ulaşamamış. Genel olarak Hard West türü sevenler için ortalama bir oyun olmuş.

Yandex İndirme Linki

Mediafire (Alternatif)

Şifre: tr

“Hard West Türkçe Yama | Proje Bitti v2 YAYINDA” hakkında 2 yorum

  1. Hiçbir kâr amacı gütmeden , sadece biraz güzel vakit geçirmek isteyen oyunculara böylesine güzel bir çalışma hediye ettiğiniz için elinize emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.