Hobo Tough Life Türkçe yama oyuncuyu alışılmadık bir tecrübeye sürüklüyor. Son yıllarda sayısı hızla artan yaşam simülasyonu oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Oldukça ilginç bir yaşamın simülasyonu olan Hobo Tough Life insana kendini gerçekten bir serseri, bir evsiz gibi hissettiriyor. Daha önce bu sitede simülasyon oyunlarıyla korsan olduk, market sahibi olduk, İkinci Dünya Savaşı’ nda bahriyeli olduk. Fakat günün birinde evsiz olacağımızı hiç düşünmezdik. Anlatılan sokağa düşme hikayeleri de hep böyle değil midir zaten? Hiç beklemediğin bir anda kendini sokakta buluyorsun ve hemen uyum sağlamaya başlaman gerekiyor. Ekip olarak, sizin de bu tecrübeyi yaşamanız için hem Hobo Tough Life’ ı inceledik hem de bu oyun için Hobo Tough Life Türkçe yama paketini hazırladık.

Hobo Tough Life Türkçe Yama


Hobo Tough Life Türkçe yama oyunun oldukça basit olan mekaniğini hemen çözmenizi sağlayacak. Çevremizdeki diğer evsizlerle yani hobolarla iletişime geçerek nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini kolayca öğrenebiliyorsunuz. Fakat oyunun anadili İngilizce ve bu oyuna uygun olarak oldukça kötü bir İngilizce kullanılmış. Oyunun anadilini Türkçe yapmak için Hobo Tough Life TR yama indirmeniz yeterli olacaktır. Hobolar çok fazla argo, deyim ve terim kullanıyor. Bunların hiçbirinin sözlüklerde ya da Google çeviride karşılığı yok. Fakat Hobo Tough Life Türkçe yama içerisinde bu cümlelerin hepsini dilimize çevirdik.
Dört farklı hobo var. Bu evsizlerin kendilerine has özellikleri ve skilleri var. Bu skiller sokakta hayatta kalmaya çalışırken büyük avantaj sağlıyor. Hoboların özellikleri evsiz seçme menüsünde yazıyor. Bu özellikleri de Hobo Tough Life Türkçe yama indirerek Türkçe yapabilirsiniz.

Biz oyuna en vasıfsız hoboyla başlıyoruz. Hiçbir avantajımız yok fakat dezavantajımız da yok. Bu istikamette devam edersek de hayatta kalabilmemiz pek mümkün değil. Bu noktada diğer hobolarla etkileşime girmemiz lazım. Onlar bize sokakta hayatta kalma skilleri öğretiyor. Fakat tahmin edebileceğiniz gibi bu diyaloglar da İngilizce. Bu sorunu çözmek için de Hobo Tough Life TR yama indirmeniz yeterli olacaktır.

Hobo Tough Life Nasıl Bir Oyun?

Hobo Tough Life evsiz yaşamını anlamanızı sağlayacak bir RPG oyundur. Oyundaki her şey gerçek bir yokluğun içerisinde dizayn edilmiş. Kullandığımız harita bile elle çizilmiş ve nerede olduğumuzu anlamamız mümkün değil. Fakat sokakta hayatta kalmak istiyorsak yardıma ihtiyacımız olacak. Çünkü Hobo Tough Life’ a en vasıfsız hobo olarak başlıyoruz. Yani sokakta bizi hayatta tutacak hiçbir skilimiz yok. Hobo özelliklerini Hobo Tough Life Türkçe yama indirip Türkçe yapabilirsiniz.


Hiçbir skili olmayan ve uyandığı yere nasıl geldiğini hatırlamayan bir hobo olarak oyuna başlıyoruz. Biraz söylendikten sonra hemen birilerine neler olduğunu ve buraya nasıl geldiğimizi soruyoruz. Konuştuğumuz hobolar çok kaba. Fakat onlarla iyi geçinmemiz lazım çünkü tecrübeli hobolardan bizi hayatta tutacak skiller öğrenebiliriz. Gelin görün ki bu acımasız sokaklarda her şeyin bir bedeli var. Eğitmenlik yapmak için hobolar bizden materyal ya da para istiyor.


Materyal toplamak için çöp karıştırabiliriz. Çöplerden çıkan şeylerin bazıları yakılabiliyor bazı geri dönüştürebilir maddeleri de satabiliyoruz. Bu şekilde para kazanabiliriz. Bu işlerden kazandığınız para sizi tatmin etmezse başka bir yol daha var. Oyunda dilencilik yapabiliyoruz. Şehir merkezindeki sıradan vatandaşları durdurup kısa sohbetlerle onlardan para isteyebiliyoruz. Bu sohbetleri Hobo Tough Life TR yama indirerek dilimize çevirebilirsiniz. Fakat bu şehrin sıradan inşaları da çok kaba. Çoğu zaman bize küfür edip geçip gidiyorlar. Eğer dilencilikten iyi paralar kazanmak istiyorsak dilencilik sklimizi geliştirmemiz gerekiyor

Hobo Tough Life Türkçe Yama Kurulum:

Hobo Tough Life TR Yama Link1

Hobo Tough Life Türkçe Dil Paketi Alternatif Link2

Şifre: tr

Etiketler:

“Hobo Tough Life Türkçe Yama Dil Paketi” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.