Home Behind 2 harika bir rol yapma ve strateji oyunu. Diyalogların İngilizce seviyesi ise zorlu. Özellikle karakterler arasındaki konuşmalar ve hikayaler oldukça ayrıntılı olarak hazırlanmış. Yani oyunu anlamadan oynarsanız yeterince zevk alamazsınız. Bu durumda tabi ki de yardımınıza Türkçe yama koşuyor Turkceyamaci ailesinin son ürünü Home Behind 2 türkçe yama şimdi yayında! Fakat doğrudan türkçe yamanın indirme linkine gitmeden önce kurulum için talimatları okuyun.

Home Behind 2 Türkçe Çevirisine Katkı Sağlayanlar

Alien Çeviri ekibine çok teşekkürler.
Özel teşekkür: Ali Kahriman
Programlamacı: Mehmethan Yıldız
Çevirmenler: Alien1, Alien2, Oddy

Türkçe Yama Crackli Sürümde Çalışır mı?

Bizim diğer sitelerden en büyük farkımız hazırlamış olduğumuz çevirilerin crackli sürümlerle de uyumlu olması. Yani Home Behind 2 türkçe yaması da oyunun crackli versiyonunda çalışıyor. Güncel oyun indirme sitelerinin paylaştığı oyunların Türkçe yamalarını hazırlamaya özen gösteriyoruz. Özellikle dolar kurunun bu kadar yükseklerde olduğu son dönemlerde oyun almak gerçekten çok lüks bir hobiye dönüştü. Tabi bizde kendimizi bu duruma göre adapte ettik. Önceden paylaştığımız yamalarda oyunun orijinal sürümüyle olan uyumluluğu gözetirken artık crackli sürümlerle olan uyumluluğu dikkate almaktayız.

home behind 2 türkçe yama
home behind 2 türkçe dil paketi

Çeviriyle Alakalı Notlar:

  • Yamayı Alien Çeviri ekibi hazırlamıştır. Buradan Ali Kahriman’a büyük teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dil dosyalarını açmamızda çok yardımcı oldu.
  • Türkçe yama genel sürüm ile uyumludur. Zaten oyun erken erişimden daha yeni çıktı. Oyuna güncelleme geldikçe yamayı da güncellemeye devam edeceğiz.
  • Çeviri Türkçe’den, İngilizce’ye yapılmıştır.
  • Türkçe yama kurduğunuz zaman Home Behind 2’yi İngilizce olarak oynayamazsınız. Eğer İngilizce’ye dönmek isterseniz lütfen yamayı kaldırın.
  • Yama kurulumundan önce ki kayıtlarınız varsa bunları yedekleyin. Yama kurulduktan sonra bazen eski kayıtlar sıkıntı yaratabiliyor.

Home Behind 2 Kısa Bakış

Home Behind 2 roguelike türünde bir Rpg oyunudur. Oyunda yaptığınız seçimler önemlidir. Ayrıca bildiğiniz üzere rougelike oyunlar sürekli öl-başla mekaniğine sahip. Oyunda böyle bir mekanik barındırmasına rağmen oyuncuyu çok zorlayan bir yapıda değil. Hikaye, hayali bir ülke olan Scaria’da ki iç savaşın başlangıcından 10 sene sonrasını konu alıyor.

Şifre: tryama

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.