Hotel Renovator Türkçe yama tam sürümüne ulaştı ve %100 çeviri oranıyla karşınızda. Türkçe yama projesinde toplamda 2 kişi çalıştık. Nispeten ufak bir oyun olduğu için çeviri çok zorlamadı. Hotel Renovator Türkçe yamayı özellikle oyunun crackli yani korsan versiyonu içinde optimize ettik. Pek çok arkadaşımızın bu tip oyunları torrent vb. mecralardan indirdiğini biliyoruz. Oyunun şuan steamdeki fiyatı 260 TL gibi uçuk bir rakam. Bu fiyatları veremeyeceğinizi bildiğimiz için Hotel Renovator’ün korsan versiyonuyla uyumlu çalışacak bir Türkçe yama çıkarttık.

Hotel Renovator Türkçe Yama Kurulum ve Notlar

Yama %100 çeviri oranına sahiptir. Bu bahsettiğimiz %100’lük oran oyunun vanillia versiyonundadır. DLC’ler için herhangi bir çeviri çalışması yapmadık.

Kurulum dosyasını yönetici olarak başlatmanızı öneriyoruz.

Hotel Renovator’ün orjinal versiyonuna sahipseniz merak etmeyin. Yama, orjinal sürümde de çalışıyor.

Tüm görev diyalogları ve eşyaların açıklamaları da Türkçe’dir. Görevleri kendi dilinizde anlayarak, düzgün bir biçimde oynayabileceksiniz.

“Hotel Renovator Türkçe Yama Kurulum Paketi” yamayı otomatik olarak yükler. Sizin ekstradan hiçbir işlem yapmanıza gerek yok. Yükleyiciyi başlatmanız yeterlidir. Kurulumu yaparken oyunun olduğu klasörü seçmelisiniz.

Çeviride eksik gördüğünüz yerleri veya yaşadığınız problemleri bize bildirin. Eksikleri zaman içinde kapatacağız.

Hotel Renovator Türkçe yaması oyun içi görselleri:

Hotel Renovator büyük babanızdan bir otel miras aldığınız, odaların tadilatı ve yeniden dekorasyonu yaparak işleri canlandırmaya çalıştığınızı bir simülasyon oyunudur. Hikaye modu ve kum havuzu modu seçenekleri vardır. Odaların tadilatı ve dekorasyonu için seçenekler arasında duvar kağıtları, boyalar ve mobilyalar yer alır ve hikaye modunda bazı öğeler kilidini açmak için beklemek gerekebilir. Oyunda, konuklarınızın memnun kalması için belirli temel öğeleri sağlamalısınız ve bazı konuklar özel isteklerde bulunabilirler.

Oyunun en iyi yönü, odaların tadilatı ve yeniden dekorasyonudur. Eski mobilyaları ve eşyaları kaldırarak başlarsınız ve ardından farklı duvar kağıdı ve boyalar kullanarak odaların dekorasyonunu yaparsınız. Oyunun bazı bölümlerinde beklenmedik olaylar da meydana gelir ve bu Hotel Renovator’ü tek düzelikten kurtarmaya yardımcı olur. Hikaye ilerledikçe, zamanı hızlandırabilir ve akışı hızlandırarak müşterilerin gelip gitmesini sağlayabilirsiniz. Oyunun sonunda, konuklarınız rahatladığında bahşiş bırakırlar ve işletmenizin büyümesine yardımcı olursunuz.

Yani Hotel Renovator’de hem otelinizi baştan aşağıda dizayn edersiniz hem de gelen konukları mutlu etmeye çalışarak oteli işletirsiniz.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.