İmmortal Life, Stardew Valley’le benzerlik gösteren fakat onun tarzından etkilenerek bambaşka mekanikler ortaya koymuş bir oyun. Biliyorum ki İmmortal Life Türkçe yama pek kimsenin ilgisini çekmeyecek. Ancak ben oyunu oynadığım gerçekten çok keyif aldım. Bundan dolayı da ziyaretçiler hangi yamayı daha çok ister diye düşünmeden İmmortal Life Türkçe yama projesine giriştim. Konuyu hiç uzatmayacağım. İmmortal Life Türkçe çevirisi hakkında kısa kısa notları aktaracağım ve ardından türkçe oyun içi görsel kanıtları sunup, indirme bağlantılarını vereceğim.

İmmortal Life Türkçe Yama Hakkında Bir Takım Notlar:

Uyumlu olduğu sürümler: Steam ve korsan torrent sürümleriyle uyumlu. Bazı çeviri grupları orjinal oyun dışındaki sürümlere yama çıkartmıyor. Fakat herkesin orjinal oyun alamadığını biliyoruz. Bu yüzden korsan oyun kullanan arkadaşlarımızı da düşünüyoruz.

*Altın kaplumbağa ve altın kirpinin silinme sorunu giderildi. Artık görebiliyorsunuz.

*Yapı tariflerinde Türkçe karakterlerin gözükmeme problemi çözüldü.

*Türkçe yama giriş launcherindeki bir anda çökme ve siyah ekran gelme hatasını %70 oranında azalttık. 10 denememizden 3’ünde bu problem ile karşılaştık.

İmmortal Life kurulum dosyasıyla kurulumu gerçekleştiremezseniz dosyaları ilk önce klasöre çıkartıp daha sonrasında oyunun içine atın. Kurulumdan sonra gelen metin belgesinde klasör yollarını sizinle paylaştık.

İmmortal Life Türkçe Yama Oyun İçinden Fotoğraflar:

Yamanın kurulumunda izlemeniz gereken yol:

Şifre: tryamaci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.