Başarılı RPG oyunlarının arasına adını yazdıran Kingdoms of Amalur: Reckoning 2019 türkçe yama çalışmalarımız nihayetiyle bitti. Etkileyici bir hikayesi olan bu açık dünya oyununu, türkçe yamamızı indirdikten sonra %100 türkçe oynayabilir duruma geleceksiniz. Türkçe yamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Oyun kurulumunu ve incelemesini aşağıda paylaşmış bulunmaktayız. Hepinize keyifli oyunlar dileriz.

Kingdoms Of Amalur Türkçe Yama Kurulum:

Kingdom of amalur: reckoning türkçe yama kurulumu için otomatik yükleme yapan setup dosyasını kullanmanız gerek.
Bildiğiniz, düz olarak setup dosyası ile türkçe yamanın yüklenmesi gerçekleşecek.
Tek yapmanız gereken kingdoms of amalur: reckoning’in ayarlarına girip, dil seçeneklerinden türkçeyi seçmeniz olacak.

Kingdoms of Amalur: Reckoning Oyun İncelemesi

Kingdoms of Amalur: Reckoning; God of War, World of Warcraft ve Elder Scrolls gibi birçok oyunla aynı kefede tutulan bir oyun. Gerçekten kötü bir oyun değil. Bu oyuna saatlerinizi ayırabilir ve oldukça eğlenebilirsiniz. Ancak, uzun süre oynamanın ardından karşılaştığınız eksikliklerin oyunun artılarından daha fazla olduğunu görüyorsunuz ve bu da Kingdoms of Amalur’u basit bir RPG oyununa dönüştürüyor. Oyunun açık dünyası diğer oyunlara kıyasla biraz cansız kalıyor. Fable ya da Skyrim gibi oyunlarda gittiğiniz yerlerde kendinize ait bir kimlik oluşturabiliyor ve orada gerçek bir rol play deneyimi yaşayabiliyorsunuz ama maalesef Kingdoms of Amalur size bu heyecanı yaşatmakta biraz sönük kalıyor.

Oyunun en eğlenceli tarafı ise, açık dünyanın canavarlarla dolu olması. Ana karakter ile canavarlar arasında geçen mücadeleler akıllara durgunluk veriyor ve heyecanınızı doruğa çıkarıyor. Savaş sahneleri gösterişli, aksiyon dolu ve etkileyici hamlelerle dolu. Oyunun görsel efektleri ise muhteşem. Bu konuda Amalur’un, World of Warcraft gibi oyunlardan farklı olarak kendine özgü bir tarzı var. Ağaçlardan canavarlara kadar her şey muhteşem gözüküyor. Maalesef görüntü ve teknik kısım pek uyuşmuyor. Karakterler çoğunlukla gergin görünüyor ve sesleri ile dudakları aynı anda senkronize olmuyor. Oyunun muhteşem görsel yapısının teknikle uyuşmaması gerçekten kötü bir durum. Başka bir hayal kırıklığı ise, oyunda müziklerin çok az kullanılmış olması. Destansı bir hikayeye sahip olan bu oyuna, epik bir müzik eklenmemesi yazık olmuş.

Amalur’u oynarken mücadele esnasında kendinizi oyunun içine dalmış olarak bulacak ve saatlerinizi burada harcayacaksınız. Eğer muhteşem dövüş sahneleri, etkileyici görsel efektler ve iyi bir hikaye arıyorsanız, Kingdoms of Amalur: Reckoning’e bir şans vermelisiniz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: tr

“Kingdoms of Amalur Reckoning Türkçe Yama – Final Tr Sürüm” hakkında 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.