Türkçe yamacı ailesi olarak yepyeni bir yama ile karşınızdayız. Lumberjack’s Dynasty de aynı zamanda piyasaya yeni sürülmüş bir oyun. Bizlerde yaşam simülasyonları oyunlarını sıklıkla takip ediyoruz. Lumberjack’s Dynasty Türkçe yamasını ise %90 tamamladık. Oyun türünün sevenleri tarafından ilgi çektiğinden, bizler de bir an önce türkçe yamasını sitemizde paylaşmak istedik. Bizim için yamayı hazırlamak diğer oyunlara göre daha kısa sürdü ve daha az uğraştık. Oyunun dilinin çok ağır olmaması ve aşina olduğumuz ögeler içermesi işimizi kolaylaştırdı diyebiliriz. Lumberjack’s Dynasty Türkçe yamasında küçük detaylar hariç oyundaki önemli olan çoğu bölümün çevirisi tamamlanmış durumda. Sizlerde oyun deneyiminizi arttırmak isterseniz TR yamayı ve aynı zamanda oyun incelemesini aşağıda bulabilirsiniz.

Türkçe Yamanın Kurulumunu Nasıl Yapacağız?

Lumberjack’s Dynasty Türkçe Yamalı Oyun İncelemesi

Birçok insan şehir yaşamından kaçmayı, temiz havaya ve doğaya kavuşmayı hayal etmiştir. Çiftçilik simülasyonu oyunlarının dünya çapında bu kadar tutmasının sebebi de belki bize bir nevi şehir dışındaki hayata bakış atma imkanı sunmasıdır. Toplitz Production tarafından geliştirilip yayınlanan Lumberjack’s Dynasty’de amcasına işletmesini satmasında yardımcı olan böylece de şehir hayatının bunaltıcılığından kaçan bir adamı kontrol ediyorsunuz. Oyun, klasik bir oduncunun taşra yollarında araba sürmesiyle başlıyor. Şehri geride bırakıp amcasının evine gelen oduncu, burada yerli halkında desteğini alarak kendi imparatorluğunu kurmaya başlıyor. Tam bu noktada eğitici devreye giriyor ve aletleri nasıl kullanacağınızı, odunları nasıl keseceğinizi, bazı araçları nasıl kullanacağınızı size detaylı bir şekilde anlatıyor. Lumberjack’s Dynasty’de sizden araziyi temizlemeniz, binaları onarmanız bekleniyor. Burada yaşayan insanlar ne yazık ki fakir, bu yüzden ödemelerini size alet ve ekipman ya da bir traktör vererek yapıyorlar. Taşra hayatında da bu ekipmanlar paradan daha değerli olabiliyor.

Oyunun Özellikleri

  • Ormancılık ve yaşam simülasyonunun eşsiz karışımı
  • Görev odaklı hikaye çizgisi
  • İşinizi kurarken keşfedeceğiniz geniş, açık dünya
  • Etkileşime girebileceğiniz çok sayıda karakter
  • Beceri sistemi – daha iyi ve verimli olmak için becerilerinizi öğrenin ve geliştirin
  • Farklı ürünlere ve değişken fiyatlara sahip dinamik bir ekonomi
  • Ağır makine ve araçları kontrol edin – büyük üreticilerin lisanslı araçları satın almanız, kullanmanız, bakımını yapmanız ve onarmanız için hazırdır
  • Odunculuğun yanı sıra, yemek pişirme, bal toplama, sebze yetiştirme gibi farklı etkinliklerde bulunma
  • Bir eş bulup aile kurma imkanı

Lumberjack’s Dynasty Tr Yama Link 1

Lumberjack’s Dynasty Türkçe Yama Link 2

Şifre: tr

“Lumberjack’s Dynasty Türkçe Yama – Menüler TR” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.