Mad Max 2019 türkçe yama sizlerle! Vizyona girdiği dönemde büyük ses uyandırmış olan Mad Max filminin oyunu da çıktığı zamanlarda aynı etkiyi yaratmıştı ve hala da büyük ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Bu çılgın açık dünya oyunun türkçe yamasını yapmak ise bizim için en eğlenceli işlerden biriydi. Mad Max 2019 türkçe yamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Oyunun kurulumu ve incelemesi de aşağıda yer alıyor. Eğlenceyle kalın.

Mad Max Türkçe Yama Bilgisayar Kurulumu

  • Geldik kurulum kısmına. İlk önce şunu belirtmek isterim ki, mad max tr yama bazı Windows 10 bilgisayarlarda hata vermekte. Bu sorunu aşmaya çalışıyoruz.
  • Eğer oyunu steamden aldıysanız ikinci linki indirin. Eğer başka yollar ile oyunu elde ettiyseniz ilk linki indirin.
  • İnen rar dosyasının içinde ki mad max türkçe yama kurulum dosyasını, rardan çıkartmanız gerekiyor.
  • Ardından kurulum dosyasını yönetici olarak başlatın. Bazı antivirüsler uyarı verebiliyor. Sebebini bizde henüz çözemedik. Sıkıntı olursa antivirüsünüzü kapatıp öyle kurmayı deneyin. Tabi ki yine de mad max türkçe yamayı kurup kurmama seçeneği size kalmış.
  • Kurulum gerçekleştikten sonra masaüstünde max mad tr laucnheri göreceksiniz. Bu launchere basın. Açılan menüden oyununuzun .exesini seçin. Oyuna giriş yapın, artık mad maxi türkçe olarak oynayabilirsiniz.
  • Oyunun türkçe olması için her zaman launcher ile giriş yapmanız gerekli.

Mad Max Pc 2019 Türkçe İnceleme

Mad Max, Max adında bir adam ve onun boş arazilerde yaptığı yolculuğu hakkında bir oyun. Avalanche stüdyoları tarafından geliştirilen oyun, Warner Bros. Tarafından 2015 yılında yayınlandı. Mad Max’te, yerli halka yardım ederek bölgeden bölgeye yolculuk edersiniz. Yolculuğunuzu genellikle Max’in sahip olduğu arabayla yaparsınız ancak bazen Max’in arabasını terk etmesi gerekebilir. Arabadan indiğinizde sizi tehlike bekliyor demektir. Karşınıza her an savaşmanız gereken yaratıklar çıkabilir. Ancak Max, sahip olduğu eşsiz ve acımasız dövüş stiliyle hepsinden hakkından gelebilecek güce sahip.

Oyunun haritası oldukça geniş bir alanı içine alıyor. Yan görevlerin yanı sıra keşfedebileceğiniz birçok yer var. Oyunun açık dünyası çok geniş olduğu ve içeriği de çok fazla olduğu için en az 50 saatinizi oyunda geçirebilirsiniz. Oyunda ilerleme kaydederek ve kilitleri açarak Max’in sahip olduğu kapasiteyi daha iyi görebilir, onu daha ölümcül hale getirebilirsiniz. Arabanızı ise istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Motorunu değiştirip onu daha hızlı hale getirebilir, rengini değiştirebilir ya da ona bir zırh ekleyebilirsiniz. Oyun grafiksel olarak da oldukça iyi ve her yıl kendini geliştirmeye de devam ediyor.

Olumsuzluklardan bahsedecek olursak, Mad Max’in tek kötü tarafı hikayesinin tutarsız olması. İlk olarak kendinizi hikayenin içinde hissedemiyorsunuz ve ana konuyu anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Belki de hikaye, bu açık dünyanın çılgınlığıdır çünkü bir saniye içinde her şey değişebiliyor ve kendinizi farklı bir yerde bulabiliyorsunuz. Genel olarak Mad Max, en az filmi kadar beni eğlendirdi ve geçirdiğim her vakte değdi.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: tryamaci

“Mad Max Türkçe Yama (PC) %100 ÇEVİRİ Oranı | Proje Tamamlandı” hakkında 10 yorum

  1. Admin indirme linki 2de yandexe atıyo onu güncelle lütfen çok acil bide birinci indirme linkinde indirdikten sonra şifre soruyo???? lütfen çok acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.