Heyecanla beklenen Mass Effect: Andromeda 2019 türkçe yaması %100 çeviri ile sonunda sizlerle. Oyunun ağır ingilizcesinden dolayı türkçe yamayı hazırlarken normalde olması gerektiğinden daha fazla zaman harcadık ama uğraşımıza değdiğinden emin olabilirsiniz. Serinin 3’üncü oyunu olan Mass Effect Andromeda, sizi hiç bilmediğiniz galaksilerde yolculuğa çıkaracak. Strateji ve bilim kurgu oyunlarına meraklıysanız, Mass Effect Andromeda hakkında herhangi bir bilginiz yoksa ya da özelliklerini merak ediyorsanız aşağıdaki inceleme yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Mass Effect Andromeda TR Yama Kurulum

Mass Effect Andromeda’nın türkçe yama kurulumu hemen hemen paylaştığımız diğer oyun kurulumlarıyla aynı. Öncelikle aşağıdaki bulunan linkten türkçe yamayı indiriyorsunuz. Daha sonra setupı açıp launcher kısayolu ile giriş yapmalısınız yoksa yama çalışmaz.

mass effect andromeda tr yama

Mass Effect: Andromeda Türkçe Oyun İncelemesi

Mass Effect Andromeda, oldukça popüler bir video oyunu serisinin en son bölümü. Yapımı tam 5 yıl süren bu oyunun 100 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olduğu da biliniyor. Şimdiden söyleyebilirim ki Mass Effect Andromeda’yı beklemeye değmiş ve 100 milyon dolarlık bütçesinin de hakkını vermiş gibi görünüyor.

Oyunun hikayesine gelirsek, oyuna başından beri bir kaos hakim. 20.000’e yakın insan yaşanılabilir bir habitat bulmak için Samanyolu galaksisinde yıldızlararası bir seyahat yapıyor. Bu bir video oyunu olduğu için, sonrasında gelişen olayları tahmin edebiliyorsunuzdur. Çoğunlukla çorak ve yaşanamayan gezegenlerde uyanmakla kalmıyor aynı zamanda Scourge adı verilen gizemli bir enerji bulutu yüzünden neredeyse yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Kolonizasyon görevini başarmak için öncelikle uykuda olan insanları uyandırmak gerekiyor. Bunu yaparken, Kett adı verilen düşman uzaylı ırkı yolunuza çıkabilir. Yol boyunca müttefik edinebilir, takım arkadaşlarınızı eğitebilir ve böylece düşman kuvvetlere karşı destek oluşturabilirsiniz.

Oyunda çeşitli görevler mevcut ve bu görevleri iyi, kötü, eğlenceli ya da korkunç bulabilirsiniz. Oyunlardan birinde, gizli bir projeyi araştırıyorsunuz ama bir şeyler yanlış giderse kendinizi devasa bir canavarla savaşırken buluyorsunuz. Ayrıca, Mass Effect Andromeda’daki yan görevlerin birçoğunu geçip sadece sevdiklerinizi yapabilirsiniz. Oyundaki silah ve zırhlar mükemmel. Bunları oyundaki çeşitli noktalardan ya da nesneleri incelerken bulabilirsiniz. Dhan adlı av tüfeğiyle yakın mesafedeki düşmanlarınıza büyük alev topları fırlatabilir, Chryo-Gauntlet’le ise düşmanlarınızı dondurabilirsiniz.

Beklentilerinizi çok yükseltmediğiniz sürece, Mass Effect Andromeda’yı oynarken zevk almamanız için hiçbir neden yok.

Mass Effect: Andromeda Türkçe Yama Linki 1

Mass Effect Tr Yama Link 2

Şifre:tryamaci

“Mass Effect Andromeda Türkçe Yama ÇIKTI %100 Çeviri” hakkında 12 yorum

    1. BU YAMAYI NASIL KURDUN NE YAPTIYSAM HEP HATA VERİYOR GÜVENLİK DUVARINI KAPATTIM YİNE HATA VERİYOR ŞİMDİYE KADAR ONLARCA TR YAMA KURDUM HİÇ BÖYLR BİRŞEYLE KARŞILAŞMADIM YAZDIKLARIMADA CEVAP ALAMAYINCA YAMA NIN FAKE OLDUĞUNA İNANMAYA BAŞLADIM YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.