Monster hunter world türkçe yama oyun pcye geldikten bir süre sonra en nihayetinde sizlerle. Monster hunter world türkçe olmadan pek keyif alabileceğiniz bir oyun değil. Çünkü pek çok diyalog ve yazı bulunuyor. Eğer İngilizceniz iyi bir seviyede değilse bunları anlamanız zor. Lakin artık monster hunter world türkçe yama pc versiyonu ile oyunu rahatlıkla Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz.

Monster Hunter World Türkçe Yama Kurulumu

Kurulum çok basit arkadaşlar. Setup dosyası zaten tüm kurulumu otomatik olarak yapacaktır. Setup dosyasını çalıştırıp kurulumu tamamladıktan sonra masaüstüne gelen kısayola basın. Kısa bir bekleme süresinden sonra monster hunter world türkçe olacaktır. Ardından oyuna giriş yapınız. Not: İngilizce dil dosyalarını yedeklemeyi unutmayın. Aksi taktirde oyunu tekrar İngilizce yapamazsınız.

Monster Hunter World Türkçe Oyun İncelemesi

PS4 ve Xbox One ile piyasaya sürüldükten yedi ay sonra Monster Hunter, nihayet PC’ye de geldi. Sevindirici olan ise, bilgisayar sürümü de konsol sürümü kadar iyi. PC’de Monster Hunter World oynamak gerçekten de insanı heyecanlandırıyor. Dev canavarları takip etme ve avlama telaşı, sürekli yenilenen görevlerle birlikte oyundan hiç kopamıyor ve saatlerinizi ayırıyorsunuz. Oyun bağımlılık yaratıyor ve ekrandaki teknik gelişmeleri de göz önünde bulundurursanız, güzel bir deneyim yaşıyorsunuz.

Aylar sonra ilk kez savaş alanına geri döndüğümde, silah olarak Heavy Bowgun’u seçtim ve uzun zaman önce ilk seçtiğimde olduğu gücünden bir şey kaybetmediğini gördüm. Bunun başlıca nedeni, fare ve klavye desteği bulunsa bile, bir kontrolör kullanmam. Klavye ve fare iyi çalışıyor – sadece bir kontrol cihazı ile aynı derecede değil. PC portu neredeyse konsol açılış sürümüyle aynı. Bununla birlikte, sonradan eklenmiş yaşam kalitesi iyileştirmeleri PC’de bulunabilir. Ayrıca, menü içinde ve görevlerin arasında gezinmek daha da kolaylaşmış. Oyun, sakin günbatımları ve doğal yeşillikleriyle göz alıcı bir estetiğe sahip. Bilgisayarınız yüksek ayarlarda iyi çalışmasa bile, grafikler çarpıcı gözüküyor. Örneğin, su efektleri ve canavarlar orta ayarda bile gerçekten başarılı.

monster hunter world türkçe yama

Oyunda eşya toplamaya, teçhizat işçiliğine ve silah geliştirmeye odaklanmanız gerekiyor çünkü bu konuda yapmanız gereken çok şey var. Geliştirdiğiniz silahlar ve topladığınız eşyalar girdiğiniz savaşlarda başarılı olmanızda büyük rol oynuyorlar. Monster Hunter, oyuncularla ekip olarak çalışmalanız ve canavarları öldürmeniz için size imkan sağlıyor ama oyunu solo olarak da oynayabiliyorsunuz.

Monster Hunter, zorlayıcı mücadeleleri ve meydan okumalarıyla sadece bir avcı gibi hareket edebilecek ve bir avcının yaşam tarzını benimseyebilecekler için mükemmel bir oyun tercihi.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

şifre: tryamaci

“Monster Hunter World Türkçe Yama Pc Sürüm 2022” hakkında 9 yorum

  1. üstad teşekkürler en sonunda şu oyunu keyfini çıkartarak oynayabildim. ilk başta dedim kesin çalışmıyodur ama harbi çalışıyormuş süper bir site başarılarının devamını dilerim

  2. ABİ ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKUM BEN BU OYUNUN YAMASINI HEP BEKLİYORDUM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN OYUNU BUGUN TÜRKÇE OYNAYABİLDİM. NE YAZIK Kİ İNGİLİZCEM ZAYIF OLDUĞU İÇİN OYUNLARI ANLAYARAK OYNAYAMIYORUM AMA SİZİN GİBİ ABİLERDEN ALLAH RAZI OLSUN Kİ BU OYUNLARI TÜRKÇEYE ÇEVİRİP BİZLERLE PAYLAŞIYORSUNUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.