Mortal Shell Türkçe Yama ile artık oyunu Türkçeleştirebileceksiniz. Peki, Mortal Shell Türkçe Yama neleri kapsıyor? Hemen hemen her şeyi. Mortal Shell Türkçe Yama ile oyunun diyaloglarını, menüsünü, kontrol tuşlarını ve ayarlarını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Çıkacağını duyduğumuz ilk andan beri heyecanla beklediğimiz Mortal Shell, beklentileri hayal kırıklığına uğratmayacak bir oyun. Mortal Shell Türkçe Yama ile daha iyi bir deneyim yaşayacağınıza eminiz.

Mortall Shell Türkçe Dil Paketi Kurulumu:

Mortal Shell Tr Yama Oyun İncelemesi

Yayınlanma Tarihi: 18 Ağustos Çıkarılan Platform: PS4, Xbox One, Pc Geliştirici: Cold Symmetry Tür: Aksiyon, RPG

Artıları:

  • -Keşfedilecek sürprizlerle dolu karanlık bir dünya
  • -Oyunun ilerleyişi tür içinde cesur, yenilikçi ve benzersiz
  • -Tatmin edici ve şaşırtıcı Boss savaşları
  • -Etkileyici savaş dinamikleri

Eksileri:

  • -Bazı savaşlarının sürelerinin fazla uzun olması
  • -Özel saldırıların, bazı karşılaşmaların zorluklarını ortadan kaldırabilmesi

    İncelememize başlamadan önce, Mortal Shell’i en iyi 5 karanlık RPG oyunu içine aldığımızı belirtmek isteriz. Mortal Shell, sizi öldürmekten başka bir şey istemeyen uzaylı ve ölümcül yaratıklardan oluşan karanlık bir evrende geçiyor. Kurtuluş arayan cansız bir beden olarak, her birinin kendine özgü yetenekleri ve yol boyunca yavaşça ortaya çıkan geçmişleri olan cesetlerin kontrolünü ele alıyorsunuz. Mortal Shell, çoktan mahvolmuş bir dünyaya uyanmanızla başlıyor. Geride kalmış olan insanlık, aşılmaz zorluklar karşısında ellerinden geleni yapabilecekleri umuduna tutunurlar. Önünüzde bulunan topraklar gizem dolu ve karşınıza çıkacak dehşet ne olursa olsun kucaklamaktan başka çareniz yok.

   Mortal Shell’i belki de Dark Souls oyun serisine benzetebilirsiniz ama inanın öyle değil. İlk görüşte, hatta oynamaya başladığınızda sanki bir dünya klasiğini elinize almışsınız gibi hissedeceksiniz. Oynamaya başladıktan birkaç saat sonra, oyun geliştiricisi Cold Symmetry’nin bu oyunda göründüğünden daha anlamlı bir iş çıkardığını göreceksiniz. Diğer oyunlardan farklı olarak, kendi kahramanınızı oluşturmak yerine, her biri kendi becerilerine, niteliklerine ve özelliklerine sahip dört farklı kişinin kontrolünü ele alıyorsunuz. Mortal Shell’de karşılaşmalar hızlı ve şiddetlidir. Her bir düşman gerçek bir tehdit oluşturur. Zamanında saldırı ve kaçışlar düşmanı yenmek için iyi stratejilerden biri. Gardınızı indirdiğinizde en düşük seviyeli haydutlar bile sizi kolaylıkla yere serebilir. Diğer taraftan, göz korkutucu alanlarda vakit geçirmek ve herkesi kolaylıkla yere sermek çok tatmin edici. Omuz düğmesine bir kez basarak, kendinizi birkaç saniyeliğine aşılmaz bir kalkanla çevreleyebilirsiniz. Bu, çoğu zaman düşmanları şaşırtacak ve onları saldırılara karşı savunmasız bırakacaktır. Alternatif olarak, bir saldırının ortasında kalkanınızı etkinleştirebilir ve saldırıdan daha az hasar alarak kurtulabilirsiniz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: tr

“Mortal Shell Türkçe Yama – %100 Türkçeleştirilen Yama” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.