Norco metin tabanlı ve hikayenin ön planda olduğu point & click bir macera oyunu. Tabii macera oyunlarında metinleri anlamadan oynamanız imkansız. Neticede aksiyon yerine hikaye ve bulmacalara dayanan bu türü Türkçe oynamanız lazım. Norco Türkçe yamasını da indirerek %100 Türkçe bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Norco’nun çevirisini yaparken ince eleyip sık dokuduk. Herhangi bir yerde çeviri hatalarıyla karşılaşmamanız için saatlerce bu yamayı test ettik. Umarım sizde memnun kalırsınız.

Norco Türkçe Yama Hakkında:

Norco’nun dil dosyalarını çevirmek gerçekten çok zordu. Textler çok karışık ve düzensiz. Yapay zeka ile önce textleri derledik daha sonrasında elle çevirileri gerçekleştirdik. Dediğim gibi ince bir çalışma yaptık. Herhangi bir hata çıkmasını beklemiyorum.

Norco Türkçe yama Steam ve Xbox mağazaları ile uyumludur. Eğer oyunu bu iki mağazadan birinden edindiyseniz sıkıntısız şekilde Norco Türkçe yamasını da çalıştırabilirsiniz.

Eğer crackli sürüm kullanıyorsanız yine yamayı bir denemenizi öneririm. Şahsen ben crackli sürüm için herhangi bir test gerçekleştirmedim. O yüzden sizlere net bilgi veremiyorum. Deneyen arkadaşlar sonuçları yorum olarak yazarsa da iyi olur. Bu sayede doğru bilgiyi konuya ekleyebilirim.

Norco Türkçe yaması yalnızca Windows sistemleri destekler. macOS sisteme sahip bilgisayarlarda çalışmamaktadır.

Yama Güncellemeleri:

V1.00: Test sürümü devreye alındı. Toplam 12 saat boyunca Türkçe yama test edildi.
V1.01: Çeviri hataları düzeltildi. Kritik kurulum hatası fixlendi.
V1.02: Norco Türkçe yama finalize edildi ve çeviriye son hali verildi.

Norco Türkçe Yama Ekibi:

Proje Yöneticisi: Bartu Karasu
Çevirmenler: Bartu Karasu, Doruk Özen, Rüştü Çetinkaya
Test: Doruk Özen, Alien2, tryamaci

Norco Oyunu Hakkında:

Norco, korku-macera türünde bir bilgisayar oyunudur. Louisiana eyaletinde yer alan Norco şehrinde geçen oyun, oyuncuları karanlık ve gizemli bir dünyaya taşıyor. Oyuncular, şehirdeki gizemli olayları çözmeye çalışırken, karakterlerin kişisel hikayelerini de keşfediyorlar. Oyunun atmosferi oldukça etkileyici ve sürükleyici. Oyunun grafikleri ve ses efektleri de oldukça başarılı.

Norco, karakterlerin hikayelerini anlatmasıyla dikkat çekiyor. Oyuncular, karakterlerin yaşadıkları zorluklar ve hayatta kalma mücadeleleri hakkında daha fazla bilgi edinebiliyorlar. Ayrıca, oyunun hikayesi de oldukça ilginç ve sürprizlerle dolu.

Ben şahsi olarak hikayenin sonundan pek memnun kalmasam da o kısıma kadarki anlatı çok sürükleyiciydi. Gerçekten nefessiz şekilde takip ettiğim gizemli bir hikaye vardı ortada. Bu yüzden size de muhakkak bu oyunu denemenizi öneririm.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.