Outer Wilds, macera-uzay türü severleri için en iyi oyunlardan biri. Outer Wilds’ın Türkçe yamasının olmaması ise ekibimizi hemen hareket geçirdi ve çalışmalara başladık. Oyunun diyalog ve uzay terimleri içermesi, keşfetmeye dayalı olması,  yama hazırlama sürecimizi biraz uzatsa da yaklaşık 3 haftalık bir süre içerisinde Outer Wilds Türkçe yamayı tamamladık. Sizlerin tek yapması gereken ise aşağıya bırakacağımız linki indirmek, daha önce yaptığınız gibi yama kurulumunu gerçekleştirmek (eğer nasıl gerçekleştireceğinizi bilmiyorsanız aşağıda yönlendirmeleri bulabilirsiniz) ve Outer Wilds Türkçe yamanın keyfine varmak.

Outer Wilds türkçe yamayı kurmak için ekstra çaba sarfetmenize gerek yok. Oldukça kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Lütfen dikkatlice okuyunuz:

Outer Wilds Türkçe Yama ÜCRETSİZ

Outer Wilds, oynayabileceğiniz en orijinal macera oyunlarından biri. Türün severlerine sorarsak bu oyunu top 3’e mutlaka koyarlar. Bir gezegenin kırsal bir köyünde yaşıyorsunuz ve kozmonotsunuz. Göreviniz ise güneş sistemini keşfetmek ve gizemleri ortaya çıkarmak. Ne yazık ki, güneş her 20 dakikada bir süpernova yaşıyor ve siz de her seferinde başladığınız noktada tekrar uyanıyorsunuz. Aslında oyunun en büyük zorluğu da bu. Ancak, endişe etmeyin çünkü her uyandığınızda önceki zaman döngüsünden edindiğiniz tecrübelerin size yetecek kadarını hatırlıyorsunuz.

 Outer Wilds’ın ana odağı öğrenmek ve keşfetmek. Evreni birinci şahıs deneyimiyle küçük bir gemi ile keşfediyorsunuz. Ufak olmasına rağmen fiziki olarak oldukça sağlam bir gemi. Kullanırken dikkatli olmazsanız onu yok edebilir, bir karadelik ya da güneş tarafından yutulabilirsiniz. Hatta bazen geminizden dışarı çıkıp iniş yaptığınız yerlerde yürüyüş yapabilir, karşılaştığınız kozmonotların kamp ateşine katılabilirsiniz. Outer Wilds’in içine sıkıştığınız zaman döngüsü başlarda oldukça heyecan verici. Yapmak istediğiniz şeyleri en hızlı şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Zamanla tekrar başa dönmek biraz sıkıyor ama çözmeniz gereken puzzlelar oyunun heyecanını koruyor. Genel olarak rahatlatıcı bir oyun olmasına rağmen, bazı gölgeler oldukça tehlikeli ve korkunç düşmanlarla dolu olabiliyor.

Artı Yanları

  • Rahatlayıcı ve sürükleyici müzikleri
  • Derin korku ve merak duygusu
  • Oyuna heyecan katan zaman döngüleri

Eksi Yanları

  • Külfetli kontrol ve temel oyun mekaniği
  • Türündeki oyunlara kıyasla mantık eksikliği
  • Seviye tasarımının keşfi engellemesi

Outer Wilds Türkçe Yama İndirme Linki

Outer Wilds Tr Yama Link 2

Şifre: tryamaci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.