12

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama (Pc) %80 Çevrildi – Rdr2 Tr Yama Yayında

Red dead redemption 2 türkçe yama, uzun bir çalışma ve proje sürecinin ardından yayına hazır durumda! Rdr2 türkçe yama bizi gerçekten çok uğraştırdı. Rdr2 tr yama projesine toplamda 20 kişi ile başladık. Bunların büyük bir kısmı çeviri ile ilgilenen arkadaşlarımızdı. Zaten öncesinden de, Red Dead Redemption 2 Playstation’a çıktığı zaman bizler metinleri toplamaya başlamıştık. Red dead redemption 2’nin İngilizce metinlerini, baya bildiğiniz oyunu oynayarak topladık. Ana görevleri, sinematikleri vs. yüksek oranda türkçeye çevirmiş durumdaydık zaten. Rdr2 pc sürümü çıkıncada kalan eksiklerimizi hızlıca tamamladık. Türkçe’ye çevirdiğimiz kısımları da hemen oyuna ekledik. Red dead redemption 2 türkçe yama neredeyse kullanıma hazır durumda. Oyunun %80’lik bir bölümü türkçeleştirildi. Rdr2 türkçe yama bazen hata verebilmekte. Lakin en kısa zamanda bunları halledeceğiz. Zaten şuanda da Red Dead Redemption 2 türkçe yamasını geliştirmeye devam ediyoruz. Lakin sabırsızlandığınızı bildiğimiz için yaptığımız haliyle sizlerin beğenisine sunmaya karar verdik.

Red Dead Redemption 2 (Pc) Türkçe Yama Kurulumunu Nasıl Yapacağım?

Oyunun dil dosyalarını açmak pek zor olmadı. Lakin üstüne işledikten sonra bunları RDR2’ye entegre etmek oldukça zor oldu. Oyun anlamlandıramadığımız şekilde hata veriyordu. Vc studio gibi programları kurunca bu hatayı minimuma indirmeyi başardık ve red dead redemption 2’nin türkçe dil dosyalarını oyunla uyumlu hale getirebildik. Kurulum aşamasında zorlanmamanız için sizlere de setup linkini veriyorum. Aksi halde setup ile kurulum yapmazsanız oldukça uğraşmanız gerekecek. Rdr2 türkçe yamanın setupunu indirdikten sonra kurulum işlemi çok basit. Red dead redemption 2’nin tr yama kurulumunu yönetici olarak başlatın. Oyunun kurulu olduğu klasörü seçin ve kurulumu yapın. Ardından masaüstüne red dead redemption 2 pc türkçe yama launcherinin kısayolu gelecek. Bu kısayola bastıktan sonra karşınıza gelen ekrandan, rdr2’nin exe dosyasını seçin ve tamama basın. Bu aşamada biraz beklemeniz gerekebilir. 2-3 dakikalık gecikmeler olabiliyor. Biraz bekledikten sonra oyun otomatik olarak açılacak ve türkçe olacaktır. Oyunu, sonrasında da türkçe olarak oynamak istiyorsanız; bu kısayolu kullanarak giriş yapmanız gerekiyor.

Rdr2 Türkçe Yama Hakkında Yapımcı Notları

Çok yakında rdr2 türkçe oynanış videosu ve red dead redemption 2 türkçe yamanın kurulumu hakkında videoları yükleyeceğim. 10-15 gün içinde çıkartacağımızı söylemiştik. Lakin proje sandığımızdan çok daha zor oldu. Çeviriler elimizde olmasına rağmen kod aşamasında sıkıntılar yaşadık. Lakin rdr2 türkçe yama artık sizinle. Kullanıma hazır durumda. Red dead redemption 2’nin çevirmediğimiz bazı yerleri kaldı. Fakat merak etmeyin bunlar dialoglar değil. Oyunun bazı tutorial kısımlarını çeviremedik. Birkaç dialogta gözümüzden kaçmış olabilir. Rdr2 türkçe yamanın bu versiyonu şuan beta sürümde. Hala daha çevirmeye devam ediyoruz. Sizinde geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Geri bildirimlerinize göre red dead redemption 2 türkçe yamasını daha iyi bir hale getirebileceğiz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: tr

admin

12 Comments

  1. admin eğer bir banka hesabı vs paylaşırsanız size bağış yapmak isterim. çok güzel işler çıkartıyorsunuz

  2. Sonunda red dead redemption 2 türkçe yaması çıkmış. Eline sağlık yönetici kardeş.

  3. dostum ben yamayı indirip kurdum 2 saat sıkıntısız çalıştı 2 saat swonra oyundan attı yine girdim oyuna yine 2 saat oynadım sonra ıyundan attı 2 saatte bir rdr2den atıyor bunun bir çözümü varmı yamasız girsem bile atıyo oyun

    • kardeşim o yamadan değil, oyundan. Milyonlarca kişi bu sorundan şikayetçi. Yapımcı firma ise durmadan bu sorunla ilgili güncelleme yayınlıyor.

  4. Bu sitenin çalışmalarını çok beğeniyorum. Gerçekten kaliteli işler çıkartıyorsunuz. Rdr2 türkçe yamayı bu kadar kısa sürede bu şekilde sorunsuz çıkartmanız gerçekten inanılmaz. Red dead redemption 2’yi türkçe olarak oynamak inanılmaz keyifli. Artık sıkı takipçinizim, elimden gelen her türlü desteği vereceğim.

  5. Parayla yama satan uyanıklara inat böyle bir is yapmanız takdire şayan

  6. ellerinize sağlık dostlar singleda oldu ama online için varmıdır gelecek bir sürüm vs?

  7. Selamün aleyküm abi xbox one s bu oyunu aldım ve ingilizce oynamak çok kötü senden tek ricam oyun içi tüm ingilizce diyalogları ve türkçe halini verebilirsen bir nebze okuyup oynar kendimce rahatlarım lütfen abicim teşekkürler saygılar. İnstagram: yusufkaraoguzzz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.