Relicta Türkçe Yama çeviri ekibimiz tarafından İngilizceden Türkçeye çevrildi. Relicta, bizlere sizden gelen bir oyun isteğiydi ve hem oynarken, hem de TR yama hazırlarken bize keyif veren bir oyun oldu. Relicta TR yama için neredeyse 200’e yakın istek mesajı aldık ve bunları göz ardı etmeden çalışmalara başladık. Oyun %80 çevrilmiş olsa da, geri kalan kısımda sizi zorlayacak bir yer yok. Relicta Tr yama da menü ve diyaloglar çevrilmiş durumda ve bu oyunu anlayıp, oynamanıza yetiyor. Oyun istekleriniz oldukça bizlere mesaj atabilirsiniz. Her isteğinizi mutlaka değerlendirmeye alıyoruz.

Relicta Türkçe Yamayı Nasıl Kurarım?

Relicta Türkçe Oyun İncelemesi

Oynanış: 4.5/5

Grafikler: 5/5

Ses: 4.5/5

Genel: 4.7/5

Relicta, gerçekten tuhaf ama ilgi çekici bir hikayeye sahip. 22. yüzyıl ve en iyi bilim adamlarından oluşan bir ekiple Ay’da fizik çalışıyorsunuz. Kızınız doktora derecesini almaya çok yakın ve yakında bu bilinmeyene doğru muhteşem yolculukta size katılacak! Ama ne yazık ki, gizli bir proje, sistemlerde arızalara neden olmaya başladığında felaket başlıyor. Şimdi, kendinizi korkunç Ay’da, kayıp kızınızı aramak için zorlu ortamlara göğüs gererek yalnız buluyorsunuz. Yerçekimini açıp kapatabilen ve bazı nesnelerin manyetik yükünü değiştirebilen yüksek teknoloji ürünü eldivenlerle donanmış olarak, Ay’ın yüzeyindeki birçok krateri keşfedecek ve umarım, kızınızın hayatını kurtarabileceksiniz. 

Her şeyden önce, Relicta bir bulmaca oyunudur ve bunda iyi bir oyundur. Bahsettiğimiz yüksek teknoloji eldivenler? Bunlar, karşılaşacağınız birçok bulmacayı çözmeye yardımcı olmak için önemlidir. Relicta oldukça basit bir şekilde başlıyor; bir küp alın, baskı plakasına koyun ve ding! Kalkan indirildi ve artık yürüyebilirsin. Ancak, oyunda ilerledikçe bulmacalar daha da zorlaşıyor. Baskı plakalarının sayısı gittikçe artıyor ve yolunuza devam edebilmek için küpleri nasıl düzenleyeceğinizi dikkatlice bulmak önem kazanıyor. Manyetizma ve yerçekimi bu bulmacalarda çok önemli bir hale geliyor. Bulmacaları çözmenin yanı sıra, üssü keşfedebilir ve cihazınızı açarak istediğiniz zaman erişebileceğiniz PDA’nızda saklamak için ipuçları toplayabilirsiniz. Bu ipuçları, laboratuvarlar ve test odaları dahil hemen hemen her yerde bulunabilir. İpuçlarını, resimlerde ya da araştırma günlükleri gibi birçok eşyada bulabilirsiniz. Bu ipuçları, Relicta ve ana kahramanınızın ailesi hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olmanızı sağlar.

Relicta, grafiksel ve ses açısından da oldukça başarılı bir oyun. Oyunun çevresi ve manzarası  -özellikle bunları birinci şahıs açısından görmek- sizi gerçekten oradaymışsınız gibi hissettiriyor. Bazı bulmacalar gerçekten beyin yakıcı olsa da, Relicta oynamaya ve deneyimlemeye sonuna kadar değen bir oyun.

Relicta Türkçe Yama İndirme Link1

Relicta Türkçe Yama Link2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.