Size harika bir haberimiz var! Yapım ekibimiz, Rough Justice 84 adlı oyunun Türkçe yama sürümünü tamamladı ve sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yama, oyunu İngilizce’den Türkçe’ye çevirerek tam bir yerelleştirme sağladı. Yaklaşık 8000 satır dil dosyasını Türkçeleştirdik ve oyunu Türkçe konuşan kullanıcılara sunmaya karar verdik.

ROUGH JUSTICE 84, heyecan dolu bir aksiyon oyunudur ve oyunu oynarken sizi kendine hayran bırakacak grafikleri, müzikleri ve oynanışıyla dikkat çekiyor. Fakat, oyunun orijinal sürümü İngilizce olduğu için Türkçe konuşmayan kullanıcılar için bir sorun teşkil edebiliyordu. İşte tam da bu nedenle, yapım ekibimiz, oyunu Türkçe konuşan kullanıcılara sunmak üzere bir Türkçe yama sürümü hazırladık.

Rough Justice 84 Türkçe yama sürümü, oyunu Türk kullanıcılar için daha erişilebilir hale getiriyor. İşte tam da bu nedenle, oyunu Türkçe oynamak isteyen herkesi web sitemizi ziyaret etmeye ve yamamızı indirmeye davet ediyoruz.

Rough Justice 84 Türkçe Yama Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Rough Justice 84 Türkçe yamasını hazır setup dosyamız ile kurabilirsiniz. Yamanın kurulumu gerçekten çok basit ve her düzeyde kullanıcının kolaylıkla uygulayabileceği düzeyde. Yama kurulum dosyasını başlattıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seçin ve yüklemeyi başlatın. Yükleme tamamlandıktan sonra masaüstünde yer alan Rough Justice 84 Türkçe yama kısayolunu kullanarak oyunu Türkçe şekilde başlatabilirsiniz.

Aşağıda paylaştığımız görselde detaylı kurulum ayrıntılarına ulaşabilirsiniz:

Rough Justice 84 Türkçe çeviri görselleri (oyun içi)

Rough Justice 84 Nasıl Bir Oyundur?

Rough Justice ’84, çok iyi bir temel fikre sahip ve atmosfer açısından etkileyici. Müzik, karakter portreleri ve davaların tasarımı, oyuncuları sarmalayarak ilgi seviyelerini yüksek tutmak için bir araya geliyor. Bazı özellikli ajanları kullanarak bir TV dizisi görmek isterdim.

Ne yazık ki, oyun mekaniği deneyimin geri kalanını düşürüyor. Zarlar üzerine odaklanan unsurlar, enerjinin akıllı kullanımı ve iyi seçilmiş öğeler eğlenceli olabilir, ancak tekrar edici hale geldiklerinde sıkıcı olabilirler. Mini-oyunlar büyük bir problem. Rough Justice ’84, tahta oyunlarından esinlenen aksiyonu ve ortamı seviyorsanız denemeye değer, ancak geliştirme güncellemelerinin oyun mekaniğini iyileştirmesini umuyorum.

İyi Yönleri

⦁ İyi atmosfer ve karakterler
⦁ Zar tabanlı vaka çözme
⦁ Sağlam bir soundtrack

Kötü Yönleri

⦁ Mini-oyunlu davalar
⦁ Şehir biraz boş hissettiriyor
⦁ Polis dizisi klişelerine yer vermişler

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.