Rustler Türkçe yama çok seveceğiniz bir oyunun Türkçe dil paketidir. Oldukça ilgi gören bir tür olan açık dünya oyunlarının çeşitliliği gün geçtikçe artıyor. Rustler da bu türün son temsilcilerinden olan bağımsız bir yapım. Eğer oyunun şu ana kadar adını duymamışsanız bunun tek sebebi yapımcı şirketin yeterince reklam yapmamasıdır ya da yapamamasıdır. Çünkü Rustler gerçekten kült haline gelebilecek bir oyun. Bağımsız yapımlara mesafeli olan takipçilerimizin ön yargılarını bir kenara bırakıp Rustler’ ı tecrübe etmelerini tavsiye ederiz. Geniş bir açık dünyası olan ve çevremizdeki npclerden görevler alarak hikayeyi devam ettirdiğimiz bu harika oyunu Türkçe oynamanız için Rustler TR yama paketini hazırladık.

Rustler Türkçe Yama Paketi

Rustler TR yama, kullanan kişiyi en çok görev yaparken rahatlatacak. Oyun mekanikleri hiç karışık değil. İngilizce haliyle bile kolayca çözebilirsiniz. Fakat görev esnasında ya da öncesinde npclerden aldığımız infolar hayati önem taşıyor. Bu bilgilendirmeleri anlamadan bir görevi tamamlamanız pek mümkün değil. Bu infoları Rustler Türkçe yama indirerek dilimize çevirebilirsiniz.

rustler full türkçe indir

Rustler’ ın çok güzel bir havası var. Bir Ortaçağ krallığında geçen Grand Theft Auto gibi. Bu havayı bozmamak için Rustler Türkçe yama yı özenle hazırladık. Kullanan argo kelimeleri Rustler TR yama paketinde de olduğu çevirdik herhangi bir sansür uygulamadık. Bu da Ortaçağ’ da çıkacağınız bu macerayı iyice Grand Theft Auto’ ya benzetiyor.
Oyundaki İngilizce olan neredeyse her şeyi Rustler TR yama ile dilimize çevirebilirsiniz. Ana menü, alt menüler, görev diyalogları, npc diyalogları… Bunların hepsini Türkçe yapmak için tek yapmanız gereken Rustler Türkçe yama indirmek. Oyunu baştan sona oynamış biri olarak Rustler’ ın gerçekten tadına varmak için Rustler Türkçe yama indirmenizi tavsiye ederim. Aksi halde oyunu tam oynamış sayılmazsınız bence.

rustler türkçe yama

Rustler Nasıl Bir Oyun?

Ortaçağ’ da bir Grand Theft Auto macerasına çıkacağınız aklınıza gelir miydi? Tabi ki de gelmezdi. Fakat Rustler’ ın yapımcıları akıllara gelmeyeni yapmış. Bir Ortaçağ açık dünyası yaratmışlar ve oldukça da başarılı olmuş.

rustler türkçe dil paketi

Oyunda at çalabiliyoruz, insanlarla kavga edebiliyoruz, öldürdüğümüz insanların paralarını alabiliyoruz. Bunlar klasik bir açık dünya oyunu özellikleri. Fakat oyun, havasıyla ön plana çıkıyor. Son derece absürt öğeler barındıran oyun oldukça komik aynı zamanda. Oyunda gerçekten komik espriler ve olaylar var. Bu esprileri anlamadan oyunu oynarsanız oyundan alacağınız keyif yar yarıya azalacaktır. Bu sebeple kesinlikle Rustler Türkçe yama indirmenizi tavsiye ederim.

Kurulum:

Rustler Türkçe Yama İndirme Link1

Rustler Türkçe Dil Paketi (Alternatif)

Şifre: tr

Etiketler:

“Rustler Türkçe Yama – Güncel Dosyalar” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.