Salt and Sanctuary Türkçe yama oldukça başaralı bir platform oyunu olan Salt and Sanctuary için titizlikle hazırlandır. Son dönemde neredeyse her yazımızda bahsettiğimiz özgün oyun kıtlığına ilaç gibi bir oyunla daha çözüm getiriyoruz. Ülkemizde pek tercih edilen bir tüt olmasa da platform oyunları oynanış zevki bakımından oldukça başarılı olabiliyor. Bu yazımızda da çok başarılı bulduğumuz bir platform oyununu ve bu oyun için hazırladığımız Salt and Sanctuary TR yama paketini paylaşacağız. Oyun SKA Studios tarafından geliştirdi ve Dark Souls’ un başaralı bir platform uyarlaması. Heyecanın ve aksiyonun yüksek olduğu Salt and Sanctuary oyunculara soğuk terler döktürme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Salt and Sanctuary Türkçe Yerelleştirme Paketi

Salt and Sanctuary TR yama size harika bir oyun hikayesi sunmuyor. Fakat oyunun çok yeterli bir karakter yaratma sistemi var. Bu menüyü Türkçe görebilmek için Salt and Sanctuary Türkçe yama indirmelisiniz. Karakter yaratma ekranında; karakterinizin cinsiyetine, göz rengine, ten rengine, saç tipine, saç rengine, kıyafetlerine kadar karar verebiliyorsunuz. Fakat beni çok şaşırtan kısım Karakterimizin mesleğini-sınıfına da seçebiliyor olmamız. Mage’den Paladin’e, Rogue’dan tutun Aşçıya kadar pek çok seçenek var. Bildiğiniz aşçı… Elimize tavayı alıyoruz ve dalıyoruz mevzunun içine. Tabi Salt and Sanctuary Türkçe yama indirmediyseniz siz bu sınıfı chief olarak göreceksiniz.

Salt and Sanctuary türkçe yama

Salt and Sanctuary Nasıl Bir Oyun?

Salt and Sanctuary Türkçe yama siz soğuk terler dökerken bir de ekranda yazılanları anlamayla vakit kaybetmeyin diye hazırlandı. Çünkü oyun sizi gerçekten de çok zorlayacak. Oyun mekaniği başta Salt and Sanctuary’ in bütün olayının bölüm geçememek olduğunu düşündürtebilir. Fakat öğreticiyi dikkatli bir şekilde tamamlar ve oyunu kuralına göre oynarsanız çok kısa sürede bu kadar zorlandığınız oyun mekaniğini alt edebilirsiniz. Öğreticiyi Türkçe yapmak ve oyun kurallarını ve tricklerini kısa sürede çözmek için Salt and Sanctuary Türkçe yama indirmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Salt and Sanctuary tr yama

Bu oyunda tıpkı Dark Souls’ da olduğu gibi acımasız olmalı tamamen doğru oynamalısınız. Aksi takdirde pek bir ilerleme kat edemeyeceksiniz.

Salt and Sanctuary türkçe dil paketi

Salt and Sanctuary maceramız bir gemide başlıyor. Gemi seyahatimiz sırasında paldır küldür sesler geliyor ve bir anda savaşmaya başlıyoruz. Savaşarak geminin güvertesine vardığımızda oyunun ilk bossu ile karşılaşıyoruz. Bu kapışma bittikten sonra kendimizi gemi enkazı ile birlikte kıyıya vurmuş şekilde buluyor. Hemen ilerlemeye başlıyoruz ve sonunda sığınağımız olan Sanctuary’ i ile karşılaşıyoruz. Burada bir ihtiyarla aramızda geçen sohbet bize oyuna ve oynanışa dair önemli ipuçları veriyor. Bu diyaloğu Salt and Sanctuary Türkçe yama indirerek dilimize çevirebilirsiniz.

Kurulum hakkında:

Salt and Sanctuary Türkçe Yama Link1

Salt and Sanctuary TR Yama Alternatif Link

Şifre: tryamaci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.