Sands of Salazar Türkçe yama 2021 yılında en çok kullanacağınız yama olacak. Çıktığı gün kendi bölgesinde 10 binlerce kopya sattı. Sonraki süreçte bu rakamlar artarak devam etti. Bölgesel ününün ardından Çin merkezli olan yapımcı şirket oyuna ingilizce dil desteği de çıkardı. Yavaş yavaş Steam’ de ve gamerlar arasında popülerleşen oyunun Türkçe dil desteğinin Çin’ den gelmeyeceğini farkedince Türk oyuncuları daha fazla mağdur etmek istemedik.

Sand Of Salazar Tr Yama Kurulum:

Sands of Salazar Türkçe Yama Hakkında


Çin’ den gelen MMORPG oyun deyince aklımıza hemen daha önce çıkartılan fiyaskolar geliyor. Ama Sands of Salazar oyuncuları bu noktada oldukça şaşırtıyor. Klasik MMORPG grafiklerinden ve artık sıkan materyal ve skil çeşitlerinden uzak yepyeni özelliklerle donatılımış bir oyun. Sands of Salazar tr yama sayesinde Türkçe okuyacağınız skil özelliklerine bakınca siz de oyunun ne kadar yenilikçi olduğunu farkedeceksiniz. Oyunda bir de üretim boyutu. Dövüşülerden ve ticaretten kazandığınız materyallerle yeni skiller de edinebiliyorsunuz. Sands of Salazar böyle yenilikçi bir oyun olunca Sands of Salazar Türkçe yama yapmamız da biraz zor oldu. Oyunda o kadar çok info ve dialog varki yapımcı şirket ingilizce dil desteğini duyururken 500.000 kelimelik çeviri yapılacağını duyurmuştu. Ekip olarak bu kadar detaylı bir çeviri yapmadık ama Sands of Salazar TR yama sayesinde oyunu dil sıkıntısı çekmeden rahatça oynayabileceksiniz.

Sands of Salazar Türkçe Yama Özellikleri


Sands of Salazar Türkçe yama oyunu %80 oranında Türkçeye çevirir. Aslında çeviriye başlarken işin sonunda bu oranın daha az olmasını bekliyorduk. Oyunun heryerinde çevirilecek metinler var. Tam bitirdik derken iki üç günlük çeviri daha çıkıyordu. Neyseki Sands of Salazar Türkçe yama sonunda bitti ve ortaya çıkan işten çok memnunuz. Oyuna başlarken skil özelleiklerini tam olarak idrak edebilmek MMORPG oyunlarda çok önemli. Yeterli düzeyde İngilizce bilmiyorsanız oyuna çok eksik bir başlangıç yaparsınız. Sands of Salazar TR yama ile skil özelliklerini oyunun başında çözecek ve iyi başlangıç yapabileceksiniz.
Bunun yanında oyunun bir de destansı hikayesi var. Evet, her MMORPG oyunun destansı hikayesi var fakat Sands of Salazar bu işi farklı bir boyuta taşımış. Oyuna yeni başlayacaklara spoiler vermek istemeyiz ama gerçekten destansı bir maceraya çıkacağınıza emin olabilirsiniz. Bu maceraya Fransız kalmamanız ve oyundan iki kat keyif alabilmeniz için hikaye çevirisi de Sands of Salazar tr yama paketinin içinde.

Sand Of Salazar TR YAMA (Mailru)

Sand Of Salazar Türkçe Yama Alternatif Link

Şifre: tr

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.