Hepinize merhabalar Türkçe yamacı ailesi. Sizlere yeni bir yama tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün sizlerle Sea of Thieves Türkçe yamasını paylaşacağız. Sea of Thieves TR yama bizi en az uğraştıran tr yamalardan biri oldu. Ne kadar bir rpg oyunu olsa da diyalogların uzun uzadıya yazılmamış olması işimize yaradı ve yamayı kısa sürede tamamlayabildik. Sea of Thieves TR yamanın kurulumu da diğer kurulumlarla aynı. Ekibimiz sizler için oyun incelemesi de hazırladı. Keyifli oyun deneyimleri diliyoruz.

Sea Of Thieves Türkçe Yama Kurulum Talimatları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Sea of Thieves Oyun İncelemesi

Sea of Thieves, açık denizlere yelken açmayı ve macera aramayı sevenler için Rare oyun firması tarafından geliştirilmiş bir role-play oyunudur. Rare, daha önce de Banjo-Kazooie, Perfect Dark, GoldenEye 007, ve Viva Pinata gibi oyunlarla başarılı işlere imza atmış olsa da Sea of Thieves bu oyunlardan daha iddialı bir profil çiziyor. Oluşturmayı amaçladıkları korsan macerası, oyunculara kendi hikayelerini anlatma özgürlüğü tanıyan çevrimiçi bir ortam sağlıyor. Gelişmeye açık noktaları ve birkaç kusuru olsa da, bizce Sea of Thieves için hedeflerini gerçekleştirmişler. Sea of thieves türkçe yama ve tr yama

Sea of Thieves tamamen seçtiğiniz korsan hayatını yaşamakla ilgili. Hazine için adalara yolculuk mu yapmak istiyorsunuz? Ya da kötü iskelet yağmacılarını mı haklamak istiyorsunuz? Bunların hepsini yapabilirsiniz. Hatta ilginizi çekerse kendi ticari geminizi bile kurabilirsiniz. Sea of Thieves’in bir hikayesi, ana görev çizgisi, öğreticisi veya uzun vadeli hedefleri yoktur. Aksine, bir korsan mürettebatı ile kendi hikayenizi yaratmanızı isteyen bir oyun. Sea of ​​Thieves kesinlikle herkes için değil. Açık denizlerde yelken açarken, yolculukları tamamlarken ve düşman mürettebatlarla savaşırken, bazen sinir bozucu işbirlikleri yapmanızı gerektirir. Eğer mükemmel bir uyum içinde iletişim kurmuyor ve birlikte çalışmıyorsanız, kötü sonuçlarla yüzleşebilirsiniz. Eğer ne yapmanız gerektiği söylenen, karakterinizin giderek güçlendiği bir oyun bekliyorsanız, Sea of Thieves böyle bir oyun değil. Sea of thieves türkçe yaması hiçbir problem çıkartmadan tam performans çalışır.

Eğer bütün bunları bir kenara bırakırsak, Sea Of Thieves sizlere harika ve özel deneyimler yaşatabiliyor. 30 saatlik bir oyunun sonunda elde ettiğiniz zaferleri ayakta zar zor durarak kutluyor, diğer oyuncuların gemilerini batırarak günlerini mahvediyor, kalp ve hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz. Bu oyun gerçekten size bütün insani duyguları tattırıyor. Ayrıca çevrimiçi özelliği ile arkadaşlarınızla harika vakit geçiriyorsunuz.

Oyun Puanı: 8/10

Artıları:

  • İnanılmaz görsel sunum
  • Mükemmel yelken mekaniği
  • Korsan fantezinizi hayata geçiriyor

Eksileri

  • Düzensiz içerik organizasyonu
  • Eksik özelleştirme seçenekleri

Sea of Thieves TR Yama Link1

Sea Of Thieves Türkçe Yama Link2

Şifre: tryamaci

“Sea Of Thieves Türkçe Yama – TR MOD” hakkında 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.