Seven The Days Long Gone Türkçe Yama %100 çevrildi ve güncel haliyle kuruluma hazır. Tesadüfen karşımıza çıkan Seven The Days Long Gone TR yama çalışması tahmin ettiğimizden daha uzun sürdü. Bunun nedenini açıklamak gerekirse, oyunun bu kadar kapsamlı olmasını beklemiyorduk. Hatta bir ara Seven The Days Long Gone Türkçe Yama çalışması hiç bitmeyecek sandık. Ancak bittiği için mutluyuz çünkü inceleme yazımızda da bahsettiğimiz gibi, 9/10’luk bir oyun. Seven The Days Long Gone tr yamayı hazırlarken diyaloglu oyunlara doyduk diyebiliriz zira uzun zamandır içerisinde bu kadar diyalog geçen bir oyuna tr yama hazırlamamıştık. Sonuç olarak, bizi ne kadar zorlamış olsa da Seven The Days Long Gone buna değecek bir oyun.

TR Yama kurulum dosyası ve oyun incelememiz aşağıda bulunmaktadır.

Seven The Days Long Gone Türkçe Yama Kurulumu:

Seven: The Days Long Gone Oyun İncelemesi

Gizlilik, aksiyon, açık dünya ve RPG unsurlarını karıştırdığınızda, Fool’s Theory ve IMGN.PRO tarafından geliştirilmiş olan Seven: The Days Long Gone’ı elde ediyorsunuz. Türlerin ve mekaniğin bu ilginç karışımı, Knights of the Old Republic veya Baldur’s Gate gibi RPG’leri anımsatan, ancak yeni ve heyecan verici yeni bir tür ortaya koyuyor. Oyunda, usta bir hırsız olan ancak bir iblisle kurduğu temas sonucu hapishane adası olan Peh’e gönderilen Teriel olarak oynuyorsunuz. Shadowrun evrenine benzeyen ama yine de çok farklı olan, gelişmiş bir teknoloji ve büyü içeren gelecekteki Dünya’dasınız. Seven: The Days Long Gone’da ilk hedefiniz Vetrall imparatorluğunu yıkmak oluyor ancak adayı keşfettikçe her şey daha karmaşık bir hal almaya başlıyor.

Dürüstçe söyleyebiliriz ki Seven: TDLG’ın en göz alıcı yanı açık dünyası. Başlangıçta birçok yer zehirli gaz ve benzeri nedenlerden dolayı kilitli olsa da, neyi hangi sırayla yapacağınız çoğunlukla size bağlı. Bu nedenle, oyun tarzınıza bağlı olarak, bölgelere veya zorlu dövüşlere kesinlikle giriş yapabilirsiniz. Eğer üst düzey bir gardiyanı erkenden öldürmeyi başarabilirseniz ve eşyalarını alırsanız, tebrikler, artık önümüzdeki birkaç saatlik oyuna hazırsınız.

Seven: TDLG’nin tek can sıkıcı yanı kontrol tuşları. Oyunu fareyle oynamak bazen gerçekten zor olabiliyor. Teriel’in bazı yeteneklerden kısaca bahsediliyor ve ne oldukları gerçekten açıklanmıyor. Oyunun başında verilen eğitimde pek yeterli gelmiyor. Kısacası çoğu şeyi kendiniz deneyimleyerek öğreniyorsunuz. Bu da sizin neredeyse 1-2 saatinizi alıyor. Teriel’İn yeteneklerine alıştıktan sonra oyunda saatler geçirebilirsiniz. Seven: The Days Long Gone ile yapacak çok şeyiniz var. Oyunun haritası oldukça büyük. Eğer son zamanlarda uzun zaman geçirmek istediğiniz bir oyun arıyorsanız, buldunuz. İlginç bir hikaye anlatıcılığının ve geniş bir açık dünyanın yanı sıra, her şey renk ve stil açısından zengin. Kullanılan efektler sizi bilim kurgusal bir dünyadaymışsınız gibi hissettiriyor. Bizim tarafımızdan da anlatması biraz güç, sizin bu deneyimi yaşayarak anlamanız gerekiyor doğrusu. Baskın RPG ögeleri, grafik tasarım tarzı ve diyaloglarıyla bizim Seven: The Days Long Gone’a notumuz 10 üzerinden 9.

Seven The Days Long Gone Türkçe Yama İndirme Linki

Seven The Days Long Gone Türkçe Yama Link2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.