Star Control Origins TR Yama henüz yeni bitirdiğimiz ve sonuçtan gayet memnun olduğumuz bir tr yama çalışması oldu. Bunun nedeni ise, yaptığımız tr yama çalışması ile oyunun ruhunu tam olarak yansıtıyoruz. Oyuna ne kadar iyi tr yama yaparsak yapalım, oyun geliştiricilerinin vermek istediği mesajı verememiş olabiliyoruz bazı zamanlarda. Star Control Origins Türkçe Yama da ise oyunun vermek istediği mesajı tam olarak verdik. Star Control: Origins Türkçe Yama %100 Türkçedir ve sizi anlam karmaşalarına sokmayan, oyunu tam olarak anlamanızı sağlayan bir dil desteği içermektedir.

Star Control Origins Türkçe Yama Kurulumu

Star Control: Origins Oyun İncelemesi

Star Control: Origins, Stardock tarafından geliştirilen bir RPG uzay simülasyon oyunun. Konusu ise oldukça enteresan. İnsanlık uzay çağına ulaştı ancak kötü bir galaktik imparatorluğun öfkeli bakışlarını üzerine çekti. Şimdi, Dünya’nın sahip olduğu tek uzay gemisinin komutanı olarak, imparatorluğun ezilenlerinden müttefikler toplamalı ve evreni kurtarmalısınız. Oyun sizi büyüsü altına almıyor ama, olağanüstü karakter tasarımları ve çok keyifli diyaloglar buna yardımcı oluyor. Karşılaştığınız her yeni uzaylı ırk, kendi canlı kişilikleri, konuşma kalıpları ve görünümleriyle tamamen benzersiz yaratıklar olarak ortaya çıkıyor. Örneğin Tywom, tanıştığınız ilk uzaylılardır. Arkadaş canlısı ve can sıkıcıdırlar. Kimsenin uğraşmak istemediği bir kaybedenler medeniyeti adeta. Onlar sarı, sümüklüböcek benzeri varlıklardır maalesef sarılmayı çok severler. Diğer yanda da Scryye var; sizi ne kadar acı bir şekilde öldürecekleri hakkında konuşmaktan başka hiçbir şey yapamayan derin, şeytani uzay yaratıkları.

Sonuç olarak, Star Control: Origins türün severleri için oldukça eğlenceli ve mizahi yanı olan bir video oyunu. Özellikle uzay savaşları gerçekten heyecan verici, bu yüzden oynamayı kolay kolay bırakamayacaksınız. En azından, Tywon’un hayran kurgusunu bitirmesine izin verin. O kadar da harika değil ama çabayı takdir etmemek zor.

Star Control Türkçe Yama Link1

Star Control Türkçe Dil Paketi Link2

Şifre: tr

“Star Control Origins Türkçe Yama – Yama HAZIR” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.