Starcom: Unknown Space uzayın derinliklerine dalarak açık dünya keşfine doyacağınız bir oyun. Oyundaki akıcı diyalog sisteminden dolayı anlayarak oynamak önemli. Starcom: Unknown Space Türkçe yaması ile bütün görevleri, npc diyaloglarını ve oyun sistemini kendi dilinizde oynayabilirsiniz. Özellikle uzay temasından hoşlanıyorsanız ve açık dünya RPG seviyorsanız bu oyunu kaçırmamalısınız.

Starcom: Unknown Space Türkçe Yama Güncelleme Notları:

v1.0: Oyunda bulunan tüm npc diyalogları Türkçeleştirildi. Oyuna yeni güncellemeyle gelen yan hikayelerin çeviri süreci sürüyor.

v1.01: Anlamsız çevirilerdeki hatalar giderildi. Yapay zeka çevirisinden yararlanıldığı için bazı yerlerde anlam kaymaları bulunuyordu.

v1.02: Görev ekranında bulunan Türkçe karakter sorunu çözüldü. Artık, yamada bulunan Türkçe karakterler %,+,$ gibi saçma sapan sembollerle gösterilmiyor.

v1.03: Starcom: Unknown Space Türkçe yamasında yerelleştirme optimizasyonu yapıldı. Doğru Türkçe karşılıklarıyla kullanılmamış olan İngilizce cümleler doğruları ile değiştirildi.

v2.00: Oyuna gelen yeni güncelleme sonrası yama versiyonu yükseltildi. Oyun ile uyumlu hale getirildi. Yama final versiyonuna geçirildi.

Starcom: Unknown Space Türkçe yama diyalog menüsü
Starcom: Unknown Space Türkçe yama çevirisi oyun içi görseli

Starcom Unknown Space Yama Kurulumu Hakkında Uyarılar:

Yamayı başarıyla kurduysanız masaüstünde Türkçe yama panelinin kısayolunu göreceksiniz. Bu panel aracılığıyla oyuna girin. Yama panelinin sağ altında bulunan dil ayarlarından “İngilizce-Türkçe” seçeneğini seçin.

Eğer yamanın çevirmediği yerler varsa lütfen bana ekran görüntüsünü yollayın. Oyun çok geniş olduğu için her yeri tek tek test etme fırsatım olmadı. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Oyunun Konusu:

Starcom: Unknown Space, Nuke Nine Game Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir strateji oyunudur. Uzayda geçen ve galaksiyi keşfetmek ve düşman tehditlerine karşı savunma yapmak için bir uzay gemisi filosu inşa etmeyi ve yönetmeyi içeren bilim kurgu temalı bir oyundur. Oyuncular, geniş ve tehlikeli evrende hayatta kalma şanslarını artırmak için kaynakları toplamalı, yeni mürettebat üyelerini işe almalı ve gemilerini yükseltmelidir. Oyun, taktik savaş, kaynak yönetimi ve üs oluşturma öğelerinin yanı sıra yöntemsel olarak oluşturulmuş seviyeler ve savaşılacak çeşitli düşman türleri içerir.

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.