Türkçe Yamacı ailesinden herkese merhabalar. Bugün sizlerle Starpoint Gemini Warlords 2019 türkçe yamasını paylaşıyoruz! Yıldızlar arası bir strateji oyunu Starpoint Gemini Warlords başlıklı beşinci ve son oyunu serinin diğer oyunları gibi oyun severlerden tam not alıyor ve bu oyunun türkçe yamasını hazırlayıp sizlere sunmakta bize düşüyor. Oyun %90 Türkçe oynanabilir durumda. Kurulumla ilgili aklınızda soru işaretleri varsa hemen altta kurulum bölümünü takip edebilir ya da sorularınızı yorumlara yazabilirsiniz. Oyun incelememiz de aşağıdadır. Keyifli oyunlar dileriz.

Starpoint Gemini Warlords Türkçe Yamasının Kurulum Aşamaları

  • Startpoint türkçe yamasını kurmak için, yama kurulumunu yapan setupu çalıştırın.
  • Kurulumu sorunsuz bir şekilde tamamlayın. Bazen antivirüsler anlamadığımız bir sebepten uyarı verebilmekte ve kurulumu yarıda kesmekteler. Eğer hata alırsanız anti virus programınızı kapatıp tekrar kurulumu yapın.
  • Ardından masaüstüne gelen türkçe yama launce rile oyunu açın. Bu aşamada hata alırsanız launcheri, win7 modunda başlatın.
  • Yapmanız gereken işlemler bu kadar. Launcheri kullanmadan oyuna girdiğiniz zaman oyun türkçe olmayacaktır. Startpoint’I türkçe oynamak istiyorsanız her seferinde launcher ile oyunu açın.

Starpoint Gemini Warlords: Endpoint Oyun İncelemesi

Iceberg Interactive ve LGM Games, Starpoint Gemini Warlords serisinin beşince ve son oyunu olan Endpoint’i duyurdu. Serinin bu son oyunuyla birlikte hikaye genişliyor ve seri bir bütünde toplanıyor. Solari Concord’un Gemini’de bir dayanak noktası oluşturmasından bu yana yıllar geçti ve o zamandan bu yana kendilerini geliştirmeye devam ettiler. Artan askeri güç ve ikna edici diplomasinin bir kombinasyonu, onların Gemini’de lider güç olmalarını sağladı. Bu kadar uzun süren savaş ve kargaşanın ardından, diğer grupların çoğu tükendi ve istikrar sağlayacak kadar güçlü bir oluşuma destek vermeyi seçtiler. Gemini’nin idarecileri ve birliği ise uzayda çok da büyük olmayan bir kısmını ve Concord’un sınırlarındaki bir yerleşim bölgesini idare etmek ve Gemini’deki adalet ve güvenliği sağlamakla hükümlü kılındı. 

LGM Games’i bilenler oyunun sadece burayla sınırlı kalmayacağını bilir. Endpoint serinin son oyunu olsa da, bu süre zarfında oyuncuları yeni güncellemeler ve yeni içerikler bekliyor. LGM Games, NVIDIA Ansel’i işin içine dahil ediyor ve stüdyoda oyun motorunu güncel tutup, performansı optimize etmek için yeni yollar deniyorlar. 


Oyunun Temel Özellikleri

  • Gemini karşınıza beklenmedik hikayeler sunacak, yeni yolları deneyimleyin.
  • Her birinde dikkat çekici bir güç kenarı bulunan tüm gemi sınıflarını kapsayan 8 yeni gemi tasarımını tanıyın.
  • Hikaye içine yerleştirilmiş çok sayıda yeni ve ilginç karakterler.
  • Önünüzdeki zorluklara nasıl yaklaşmak istediğinizi seçebileceğiniz hikaye seçenekleri.
  • Artık oyuncuların bireysel gezegenlerde görev yapabilecekleri ve son gezegen fethedildiğinde tüm düşman bölgesini otomatik olarak ele geçirebilecekleri değiştirilmiş gezegensel saldırılar.

İNDİRME LİNKİ 1

Alternatif link

https://www.mediafire.com/file/nfl1ty85y5son21/StarpointGeminiWarlordsTR.rar/file

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.