Herkese tekrardan merhabalar. Bugün sizinle The Messenger 2019 türkçe yamasını paylaşıyoruz. 80’lerin video oyunu esintilerini hissedeceğiniz bu oyun, size tam bir nostalji yaşatıyor. Sizde, benim için grafikler değil, hikaye ve oynanış önemlidir diyorsanız aşağıdan The Messenger 2019 türkçe yamasını indirebilir ve bu oyunun tadına varabilirsiniz. Oyun incelememizi okumayı da unutmayın!

The Messenger Türkçe Yama Kurulum Hakkında S.S.S

The Messenger türkçe yama kurulumu oldukça basit ve diğer oyun kurulumlarımızdan farksız. Öncelikle linklerden the messenger türkçe yamanın kurulumunu yani setup dosyasını indirelim. Setup dosyasını rardan çıkarttıktan sonra yönetici olarak başlatalım ve The Messenger türkçe yama yüklemesini gerçekleştirelim. Ardından oyunu açalım ve ayarlar kısmından dili türkçe yapalım. İşlem bu kadardır.

The Messenger Oyun İncelemesi

The Messenger, kolay bir oyun ama oldukça eğlenceli. Eski bir düşmanların dönüşü için hazırlık konusunda neredeyse her gün eğitim almış bir ninja klanının parçasısın. Eğitim, öğrenme, eğitim, öğrenme, hepsi monoton hale geliyor ve sizde bu monotonluktan sıkılıyorsunuz. Neyse ki, şeytan kral tekrar saldırıya geçiyor ve işleri biraz heyecanlandırıyor. Böylece ana kahramanımızın hikayesi de hazır hale geliyor. Eskiden beri bilinen bir hikayeye göre, şeytan kral saldırıya geçtiğinde batı bulunan kahraman bir ninja, onun hayatına son vermek için ortaya çıkar. Bu hikayedeki ninja da sen oluyorsun. Tüm ninjalar içinde, Elçi olan sen olacaksın. Görevin eline geçen parşömeni batı kahramanının bulunduğu tepeye götürmek ve bu trajediyi sona erdirmek.

The Messenger’ın grafikleri 80’lerde oynanan video oyunlarını andırıyor. Biraz Shovel Knight ve Shinobi karışımını hatırlatıyor, grafiksel ve müzikal olarak Shovel Knight gibi, ancak savaş şekli eski Shinobi oyunlarını andırıyor. Oyun boyunca, her aşamada hareket etmeli, düşmanlarınızı öldürmeli ve çeşitli engellerin üzerinden geçip çıkmalısınız.Tuşların kontrolü çok basit. Karmaşık bir sistemle uğraşmanıza gerek yok, görevlerinizi yerine getirmek için birkaç buton yeterli oluyor. Oyun ilerledikçe yeni becerilerin kilidini açabiliyorsunuz ama işler hiçbir zaman karmaşıklaşmıyor. Ayrıca oyunun müzikleri de oyuna gerçekten eski bir hava katıyor. Bazı insanları bu oyundan uzak tutabilecek tek şey, biraz eskimiş görünmesi, buna nostaljikte diyebiliriz. Herkesin zevkine uygun olmamasına karşın, oynaması oldukça zevkli bir oyun.

İndirme Linki 1

Alternatif Link 2

Şifre: tryamaci

“The Messenger Türkçe Yama – TAM ÇEVİRİ” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.