Türkçe yamacı ailesi olarak sizler için sürekli yeni oyunlar araştırıyor ve oyun deneyiminizi arttırmak için çalışıyoruz. Sizler de yaması yapılmasını istediğiniz oyunlar varsa lütfen yorumlarda bizimle paylaşın. Bu sefer de sizler için Fallout’un yapımcıları tarafından geliştirilmiş olan The Outer Worlds’ü çevirdik. Aynı Fallout gibi The Outer Worlds Türkçe yamasız oynanmayacak bir oyun. Tabii ki yamayı hazırlama süreci zorluydu ama değdiğine inanıyoruz. Umarım daha iyi bir oyun deneyimi yaşarsınız. Oyunu ilk defa duyuyorsanız ya da daha fazla bilgi edinmek isterseniz sizler için hazırladığımız oyun incelemesine de bakabilirsiniz.

The Outer Worlds Türkçe Yama kurulumu için bu adımları izleyebilirsiniz.

Setupun içinden çıkan dosyaları herhangi bir klasöre atmanıza gerek yok. Setup, otomatik olarak The Outer Worlds türkçe yama kurulumunu yapacak.

The Outer Worlds’e Türkçe Bir Göz Atış

The Outer Worlds’ü incelemeden önce Fallout’dan bahsetmemek olmaz. The Outer Worlds, Fallout’a göre daha az bütçeli ve daha az kapsamlı bir oyun. Fallout’da ki gibi geniş ve dinamik bir açık dünya yerine The Outer Worlds birden fazla dünyalara ayrılmış. Ayrıca oyunu oynarken ne kadar farklı tarzlar olsa da Fallout’tan esinlenildiğini görebiliyorsunuz. Hatta bazı temaları ve ortamları Fallout ile aynı diyebiliriz.

The Outer Worlds’de diyaloglar oyunun temelini oluşturuyor ve karakterlerin aralarında geçen diyalogların titizlikle yazıldığını oyunu oynadıkça daha iyi farkında varıyorsunuz. Ayrıca oyundaki karakterler de kendilerine özgü ve klişe olmaktan çıkmışlar. Karakterlerinizi istediğiniz gibi yaratabilmeniz de oyunun artı yanlarından biri. Oyuna farklı bir uzay-batı estetiği hakim. Hem modern hem de vintage müzikler bu havaya eşlik ediyor. Oyunun dövüş sistemi de tahmin edebileceğiniz gibi Fallout’da deneyimlediğiniz çoğu şeyin geliştirilmiş hali. Ancak Fallout’a göre karşınıza daha az dövüş seçeneği çıkıyor ve karşınıza çıkan rakipler daha az dişli. Yine de bir dövüş sisteminde olması gereken her şey bu oyunda da var. Temel beceriler, gelişmiş hareketler ve daha birçoğunu keşfedebilirsiniz. Yine de Fallout’taki hikaye anlatıcılığı ve açık dünyayı arıyorsunuz. The Outer Worlds grafiksel açıdan çok iyi dizayn edilmiş ama açık dünyada özgürce dolaşamamak biraz can sıkıcı.

Artıları

  • Birden fazla oyun stili,
  • Farklı sonuçlara yol açabilen oyuncu seçenekleri,
  • Geniş bir güncelleme sistemi,
  • İyi bir mizah anlayışı
  • Muhteşem grafikler

Eksileri

  • Cansız bir ana hikaye,
  • Yavaş yükleme ekranı,
  • Uyumsuz ara sahneler
  • Sınırlı açık dünya

The Outer Worlds Türkçe Yama İndirme (1)

Outer Worlds Tr Yama İndirme (2)

Şifre: tryamaci

“The Outer Worlds Türkçe Yama – Altyazılar Türkçeleştirildi” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.