The Unliving Türkçe yamasının indirme linki ve kurulum notu yazının en altında yer alıyor. Eğer yazıyı okumak istemiyorsanız direkt o bölüme gidin. The Unliving çok yenice çıkmış bir oyun olmasına rağmen dikkatimi çekti. 2 GB’lık boyuta sahip ufak bir oyun olmasından dolayı da Türkçe yamasının kolay şekilde çıkartılabileceğini düşündüm. İtiraf etmeliyim ki çeviri kısmı düşündüğümden daha zor oldu. RPG oyunlarına has bazı terimleri Türkçe’ye nasıl çevireceğimizi bilemedik. Bu yüzden Türkçe yama çalışması hala devam ediyor. Fakat merak etmeyin indirme linklerini konuya koyduk. Tam olarak bitmemiş olsa bile The Unliving Türkçe Yaması’nı kullanabilirsiniz.

The Unliving Türkçe Yama Durumu:

Tamamlanma oranı: %70
Toplam satır sayısı: 3800
Türkçe’ye çevrilmiş satır sayısı: 2660

Not: Bu yama İngilizce dil dosyalarının üstüne kurulacaktır. Bu yüzden oyunun dil dosyalarını yedeklemeyi unutmayın. Aksi durumda herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Not 2: Yamayı kullandığınız zaman Steam başarımları kapanmaz. Yine Steam başarımlarını alabileceksiniz.

Eğer bu yamanın Türkçe’ye çevrilmesine katkıda bulunmak isterseniz bize mail yoluyla lütfen ulaşın. Size çeviri dosyalarını yollayabiliriz. Mail adresimiz: [email protected]

Gerekli Bilgiler:

  • The Unliving Türkçe çeviri bir yükleyici yardımı ile kurulur. Manuel şekilde kurulum yapamazsınız. Merak etmeyin yükleyici dosyası rar’ın içinde var.
  • Steam versiyonda çalışır.
  • Korsan veya crackli versiyonda çalışır.
  • Oyun erken erişimde olduğu için yamanın versiyonu düzenli olarak güncellenecektir. Sürüm çakışması olmaması için bu güncelleme son derece önemlidir.

The Unliving Türkçe Yama Görseller ve İndirme Linkleri:

Şifre: tryamalar

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.