We. The Revolution Türkçe Yama %100 Türkçe ye çevrildi. Peki We. The Revolution Türkçe Yama neler içeriyor? Oyundaki diyalogları, menü ve ara yüzü, ayarları, oyun ekranındaki bilgileri ve daha birçok şeyi içeriyor. Oyunu oynarken hiç zorlanmayacak ve hemen hemen her şeyi rahatlıkla anlayabileceksiniz. We. The Revolution’da özellikle ana sahnelerde diyaloglar aşırı önemli olduğundan bizler de diyalogları çevirirken üstün bir özen gösterdik ve anlam karmaşalarından uzak, temiz bir çeviri yaptık. We. The Revolution Türkçe Yama ya da oyun hakkında sormak istediklerinizi yorumlardan sorabilir, oyun hakkında bilgi sahibi olmak için inceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

We The Revolution Türkçe Yama Kurulumu:

We. The Revolution Nasıl Bir Oyun

Artıları: Eşsiz Oynanış, İlgi Çekici Hikâye Altyapısı ve Sanat Tarzı ve Yönetimi We. The Revolution’ı iyi bir oyun yapan en önemli özellikler.

Eksileri: Karakter seslendirmesi ve bazı yazım hataları ise bu oyunun eksi yanlarından.

We. The Revolution, Polyslash tarafından 18. yüzyılın sonlarında Devrim Mahkemesi yargıçlarından Alexis Fidèl’in ardından yaratılan bir video oyunudur. We. The Revolution aralarında benzerlikler olsa da kesinlikle Papers, Please oyunundan uyarlama veya onun klonu değil. Hatta Papers, Please’de bulduğunuz tarih, siyasi kargaşa, hukuk gibi başlıklar We. The Revolution’da daha iyi bir şekilde ele alınıyor.  Oyunun oldukça basit bir başlangıcı var aslında. İlk olarak bir davayı ele alıyor, olayları suçlamalar veya gerekçeler göstererek birbirine bağlamanız ve bunu mantıklı bir şekilde yapmanız gerekiyor. Oyun ilerledikçe, elinize geçen davalara sizi daha da fazla zorlamaya başlıyor ve bazen beraat ettirilmesi gerektiğini bildiğiniz ancak bunu yaparak hayatınızı riske atacağınız davalarla karşılaşıyorsunuz. We. The Revolution bu bağlamda bir nevi sizin merhamet duygunuzu sorguluyor. Oyun boyunca sürekli yüzleşeceğiniz sorun; Ahlaki açıdan doğru olduğunu bildiğiniz şeyi mi yapacaksınız, yoksa siyasi gücünüzü büyütmek ve insanları etki altına almak için masumları mahkûm mu edeceksiniz? We. The Revolution, türün meraklısı olmasanız bile sizi saatlerce oyunda tutabilecek kadar iyi geliştirilmiş bir oyun, bu nedenle Polyslash’ı tebrik etmek gerek. Elbette sorun yaşatan bazı kısımları var, ama hiçbir sorun sizi oyundan uzak tutamıyor.

We. The Revolution’a baktığınızda ilk ilginizi çeken ve hoşunuza giden büyük ihtimalle oyunun tasarımı. Oyun modern tasarıma sahip ancak soyut bir yaklaşımla kendisini farklılaştırıyor. Animasyonlar akıcı ve oyunun müzikleri ise bulundukları sahnelere tam uyum sağlıyor. Farklı eylemler arasında ilerledikçe, oyun da çeşitleniyor. Oyun boyunca düşünüyor, bazen yaptıklarınızdan tatmin olurken bazen ise pişman oluyor ve kendinizi sorguluyorsunuz. Özetlemek gerekirse, türü sevseniz de sevmeseniz de, We. The Revolution deneyimlemek isteyeceğiniz bir oyun. Ayrıca, bu oyunu kesinlikle tarihi seven, seçimlerin önemli olduğunu düşünen veya eğlenceli, anlatı odaklı bir hikâye isteyen herkese tavsiye edebiliriz.

We The Revolution Türkçe Yama Link1

We The Revolution TR Yama Link2 (Alternatif)

Şifre: tr

“We The Revolution Türkçe Yama – Yeni Güncellemeye Uygun” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.