Yakuza oyunu Türkçe oynanmayı hak eden bir oyun. Son derece detaylı ve gerçekçi bir açık dünya olan Yakuza’yı tam anlamıyla algılayabilmek için muhakkak Türkçe yamayla oynamak gerekiyor. Yakuza 0 türkçe yama en nihayetinde yayında. Yakuza 0 türkçe yama %100 çeviriye sahip. Yani oyunun dil dosyaları tamamen çevrilmiş ve Türkçedir. Yakuza Türkçe yama kurulumunu yazının devamında anlattık.

Yakuza 0 Türkçe Yama 2019 Nasıl Kurulur?

Setupu çalıştırıp kurulumu gerçekleştirdikten sonra masaüstüne gelen yakuza 0 türkçe yama kısayolunu kullanarak oyuna giriş yapın. Bu kısayol ile launcheri açacaksınız. Yakuza’nın Türkçe olması için oyuna launcher ile giriş yapmanız gerekmektedir. Şimdiden hepinizi keyifli ve Türkçe oyunlar ?

Yakuza 0 Tr Oyun İncelemesi

Yakuza serisi ilk defa Sony konsolunun dışına çıkıyor. Yakuza 0 ile başlayarak, PC oyuncuları sonunda oyun tarihinin en iyi serilerinden birini oynama şansına sahip olacaklar. Kronolojik olarak, Yakuza 0 hikayenin başlangıcı ve seriye mükemmel bir giriş sağlıyor. Yakuza 6’yı çok severdim ve Yakuza 0 da bana 6’dan aldığım hazzı verdi diyebilirim.Yakuza 0’ın çok az kusuru var ve PC sürümü PS4’te oynadığımda oyunla ilgili yaşadığım bazı problemleri çözmeme yardımcı oluyor.

Yakuza 0’ı bu kadar çekici kılan şeylerden biri, oyunun geçtiği zaman. 1988’de, Japonya’nın ekonomisinin geliştiği, gece hayatının ve neonların şehri kapladığı bir dönem. Oyunda 100’ yakın alt bölüm var ve karşınıza farklı olaylarla çıkıyor. Ana hikaye ve alt bölümlerin yanı sıra, bir ton mini oyun ve yan etkinlik var. Tabii ki, Kiryu ve Majima her zaman sadece oyun oynayamaz veya dağıtamaz. Kendinizi sıklıkla kavga içerisinde bulacaksınız. Bu oyunda mücadelede biraz eksiklikler olsa da, çok tatmin edici ve derin. Hem Majima hem de Kiryu’nun üç farklı dövüş stili var. Kiryu’nun diğerlerinden daha geleneksel olan Brawler tarzı, hız ve güç arasında bir denge kurmanızı sağlar ve saldıraları etkisiz hale getirir. Öte yandan, Majima’nın dövüş tarzı, bir beysbol oyuncusu gibi düşmanlarını ezip geçen sert bir tarz. İki karakterin dövüş stillerini de oyunu oynadıkça yükseltebiliyorsunuz. 

Eğer henüz Yakuza 0 oynamadıysanız, hemen gidip almanızı tavsiye ederim. Bu seri, sahip olduğu işlerden daha da iyi.

yakuza 0 türkçe yama
yakuza 0 tr modu

Yakuza 0 Tr Yama İndirme Linki 1

Yakuza 0 Tr Yama İndirme Linki 2

şifre: tr

“Yakuza 0 Türkçe Yama %100 Çeviri 2019” hakkında 10 yorum

  1. Selamlar,
    Gerçekten bu oyunu çok basarılı bir şekilde çevirmişsiniz. Oyunun en küçük detayına kadar çevrilmiş. Bu yüzden çok mutlu oldum. Size kendi adıma çok teşekkür ederim. Oyunu inanılmaz keyifli oynadım bu türkçe yamanız sayesinde. Elimden geldiğince size yardım olması açısından, iban numaranızı paylaşmanızı arzu ediyorum. Bu sayede size ufakta olsa bağış yapabiliriz. Emeklerinizin azda olsa karşılığını alırsınız. Umarım başka yakuza oyunlarına da çeviri yaparsınız. Çok teşekkür edeirm, koalay gelsin. Yeni türkçe yamaları bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.