Yakuza 6 Song of Life Türkçe yama detaylı bir çalışmanın ardından sizlerle. Yakuza 6 PS4 için birkaç yıl önce piyasaya sürülmüştü fakat bu süreçte diğer platformlar için herhangi bir çalışma yapılmadı. Neyseki geçtiğimiz aylarda yapımcılar Yakuza 6 Song of Life’ ın diğer platformalarda da yayınlanacağını duyurdu. Bir Uzak Doğu klasiği olan Yakuza serisi 6. oyunuyla Kazuma Kiryu’ nun hikayesini sonlandırıyor. Kiryu’ nun hikayesinin final yapacağının duyrulması oyun dünyasında heycan yarattı. Çünkü Japonların Grand Theft Auto’ su olarak anılan oyunun benzerlerinde, karakteri yeni oyunlarla geliştirmek ve karakterin hikayesini yeni bir oyunla sonlandırmak gibi cesur hareketlere pek rastlanmıyor. Bu durum Yakuza 6′ ya olan ilgiyi arttırsa da Kiryu’ yu özleyecek pek çok oyuncu var. Kısa zaman önce Hitman serisi de Ajan 47′ nin hikayesini sonlandırmıştı. Bu pek çok oyun severi üzse de maalesef güzel olan herşeyin bir sonu var. Hadi gelin önce Kiryu’ nun son macerasını inceleyelim sonra da Yakuza 6 Song of Life Türkçe yama hakkında bilgi verelim.

Yakuza 6 Song of Life Türkçe Yama ve Dil Seçeneği


Yakuza 6 Song of Life Türkçe yama Kazuma Kiryu’ nun son macerasını tamamen Türkçe oynamanızı sağlayacak. Oyunun başında Kiryu’ yu masaya beyaz toz dökerken görüyoruz. Başta endişelensek de sonrasında kamera zoomuyla bu tozun süt tozu olduğunu görüyoruz. Kiryu Haruka’ ya bebek maması hazırlıyor. Yakuza oynamaya direkt Yakuza 6 Song of Life ile başlayanlar neler olduğunu pek anlamayacaktır. Sanırım biraz da bu sebepten bir flashbakle Yakuza 5′ in finaline gidiyoruz. Final sahnesinde Haruka’ nın Kiryu’ yu babası ilan ettiğini görüp biraz duygulanıyoruz. Hemen sonrasında Kiryu iyileşip 5. oyun boyunca yaptıklarının bedelini ödemek için hapse giriyor. Kiryu’ nun ilgilendiği yetimhanedeki çocuklara bakmak da Haruka’ ya kalıyor. Ayrıca bu yetimhanin adı 5. oyunda Sunshine Orphanage’ ken nedendir bilinmez Yakuza 6 Song of Life’ da Morning Glory olmuş. Haruka’ yla ilgili medya Yakuza kızı gibi haberler çıkmaya başlayınca kızcağız çözümü oradan kaçmakta buluyor.

Yakuza 6 song of life Türkçe yama resimleri
yakuza 6 türkçe yama var mı?

Yakuza 6 Song of Life Türkçe Yama


Yakuza 6 Song of Life Türkçe yama Japonca seslendirmeli bir oyun için oldukça başarılı bir yama çalışması oldu. Oyunun İngilizce dil desteği olması işimizi oldukça kolaylaştırdı. Yakuza 6 Türkçe yama çalışma aşamasındayken açık dünyadaki karakterler için de Türkçe altyazı eklemeyi düşündük. Fakat İngilizce dil paketinde bunun için altyazı yoktu. Başlangıçta birşeyler denedik fakat yaptığımız şeyin kalitesinden emin olamadık. Bu sebeple yol yakınken vazgeçtik. Fakat Yakuza 6 Song of Life Türkçe yama oyunun ana menüsü ve bütün alt menüleri Türkçeye çeviriyor. Oyunun muazzam hikayesinden biraz önce bahsettik. Bu hikayenin bir parçası olmanız için bütün diyaloglar da Yakuza 6 Song of Life Türkçe yama ile Türkçeye çevriliyor.


Yakuza 6′ nın dövüş mekanizmasında bazı yenilikler yapılsa da sistem serinin eski oyunlarından pek farklı değil. Fakat yeni Yakuza severlere biraz garip gelebilir. Bütün kontrol bilgilendirmeleri ve oyun içi gelen anlık bilgilendirmeler de Yakuza 6 Song of Life Türkçe yama ile Türkçeye çevrilebiliyor.

Yakuza 6 Türkçe Yama Sorun Çözümleri


Yakuza 6 Türkçe yama kurulumu yapmadan önce mutlaka yukarıdaki kurulum klavuzunu inceleyin. Klavuzdaki adımları takip ederseniz sorunsuz bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca genel olarak yamalarda çıkan Türkçe karakter problemi Yakuza 6 Türkçe yama paketinde de görülebilir. Bunun oldukça basit bir çözümü var. Yakuza 6 Türkçe yama kurulumu bittikten sonra Yakuza 6′ nın ana menüsünden oyun dilini değiştirmelisiniz. Yakuza 6 Türkçe yama kurulduktan çıkan Türkçe seçeneğinin seçili olduğundan emin olun.

Yama kurulumunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki yönergeyi takip edebilirsiniz.

Yakuza 6 Tr Yama Paketi Link1

Yakuza 6 Türkçe Yama Alternatif Link2

Şifre: tryamaci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.