Tam anlamıyla doğru seçimlerin oyunu, Yes, Your Grace Türkçe Yama çıktı! Oyunu anlamazsanız, doğru kararları verip ülkenizi koruyamazsınız. Bizler de bunu bildiğimizden kolları sıvayıp Yes, Your Grace Türkçe Yama için sıkı bir çalışma yaptık. Türkçe yama hazırlarken bize en keyif veren oyunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Umarım sizde Yes, Your Grace i Türkçe yama ile oynadıktan sonra aynısını düşünürsünüz. Eğlenceli oyunlar.

Yes Your Grace Türkçe Yama Kurulumu

Yes Your Grace tr yamanın kurulumu için aşağıdaki yöntemleri takip etmelisiniz. Görseli dikkatlice inceleyin ve adımları tam manasıyla yerine getirmeye çalışın. Böylece yes your grace türkçe yamasını problemsiz bir biçimde kurabilirsiniz.

Yes, Your Grace Oyun İncelemesi

Yes, Your Grace bir kralın hayatında olabilecek her şeyi sizlere sunuyor. İktidar, etki, entrika, istediklerinizin sorgulanmadan yerine getirilmesi ve daha fazlası… Aynı zamanda da büyük bir sorumluluk, zor kararlar almak ve bu kararların sorumluluğunu üstlenebilmek. Yes, your grace aslında çoğunlukla kraliyet hayatının bu yönüne odaklanmış bir oyun.

Oyun Orta Çağ Davern krallığının hükümdarı Kral Eric olarak başlıyorsunuz. İlk olarak karşınıza Eric ve üç kızı ile uğraşmak çıkıyor. Kızların üçü de evlilik çağına gelmiş ve kiminle evlenecekleri konusunda kavgaya tutuşmuşlar bile. Burada size düşen ise, kraliyet adına yararlı bir evlilik mi isteyeceğiniz yoksa kızlarınızı dinleyip onları istedikleri adamla mı evlendireceğiniz. Bunları düşünürken karşınıza daha büyük bir problem çıkıyor: Barbar Radovia. Eric ve karısı, zorunlu koşullar altında, barbar Radovia kralına kızlarından birine vereceğine söz vermişlerdi ve bunu unuttuğunu umuyorlardı – ne olursa olsun kızlarını bir barbara vermek istemediler. Ancak Radovia bu sözü unutmadı. Eric’in sözünü gönüllü olarak tutamayacağını anladığında Davern’a savaş ilan etti. Size kalan kısım ise bu savaştan galip gelmek. Savaşa hazırlanmak için yeterli vaktiniz var ama unutmamanız gereken şey Davern’in küçük ve çok da zengin olmayan bir devlet olduğu.

Sorunları çözmenin ana yolları ittifaklar kurmak, her hafta dilekçeleri kabul etmek ve krallığı yeniden inşa etmektir. Köy bir yerlerde haydutlar tarafından terörize ediliyor, bir yerlerde yangın ya da mahsul sorunları çıkıyor, birisi bir kurum ya da taverna açmak için para istiyor, kar paylaşmayı vaat ediyor. Tüm bunlarla uğraşmak oyunu ilginç ve bağımlılık yapıcı yapıyor.

Yes Your Grace TR Yama Link 1

Yes Your Grace TR Yama Link 2

Şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.