Drift21 Türkçe yama oyun erken erişimdeyken hazırlamaya başladığımız bir projedir. Drift21, yıllardır araba oyunlarında piyasayı domine etmiş olan oyunlarla rekabet edebilecek potansiyelde. Simülasyon özelliği de hem bu oyunlara karşı bir fark yaratıyor hem de aklınıza gelen dev şirketlerin oyunlarını geride bırakabilecek bir potansiyel oluşturuyor. Drift21 Mayıs 2020’ de erken erişime açıldı. O zamandan itibaren oyuna olan ilgi gitgide büyüdü. Bugüne kadarsa oyuna birçok güncelleme geldi ve düzeltmeler yapıldı. Birçok farklı mod eklendi. EBISU North pisti, Mazda RX8, EBISU Touge pisti, BMW E46 bu modlardan sadece birkaçı.

Drift21 Türkçe Yama Kurulum

Drift21 türkçe yama teker yakmadan önce oyuna eklemeniz gereken tek paket. Bilinçli bir şekilde aracınızı geliştirmek ve parkurlarda yüksek drift puanlarına ulaşabilmek için Drift21 TR yama dosyalarını yazımızın sonundaki Drift21 Türkçe yama indir butonuna basarak edinebilirsiniz.

Drift21 Türkçe dil dosyaları ile oyunun ana menüsü başta olmak üzere önemli bir bölümü Türkçeye çevrildi. Aracınızı geliştirebildiğiniz garaj bölmesindeki seçeneklerin tümü ve yine garajdaki araba parçalarının özellikleri de Türkçeye çevrildi. Oyunda dialog olmaması çeviri sürecini hızlandırdı ve mevcut metinlerin daha kaliteli bir şekilde çevrilmesine olanak sağladı.

Drift 21 Türkçe Yama İnceleme

Drif21 Türkçe yama desteğinin gerekliliğini oyunun eğitim yarışına başlamadan farkettik. Çünkü alışılan araç kontrollerini es geçip özgün bir araç mekaniği oluşturulmuş. Bu da eğitim sürecini çok önemli bir hale getiriyor. Eğitim yarışı Minami isimli bir parkurda gerçekleşiyor. Yarış başlamadan önce önümüze klavuzlar ve yarış bilgileri içeren ekranlar geliyor. Sırayla gelen bu ekranlarda oyun kontrol bilgileri, parkur bilgileri ve yarış türü bilgileri yer alıyor. Buradaki bütün bilgiler Drift 21 Türkçe yama ile dilimize çevrildi. Eğitim sürecinde karşımıza çıkan bu ekranları es geçmemenizi öneririz. İyice inceleyip araç kontrolünü tam olarak kavrayın. Eğer Drift21’ in desteklediği bir dili bilmiyorsanız mutlaka Drift21 Türkçe yama indirip Drift21 Türkçe dil dosyalarını kurun.

Hepimiz Tokyo Drift filmini büyük bir heyecanla izledik. Drift21’ e başlarken de tıpkı filmdeki gibi arabamızı kaydırarak asfaltı ağlatmayı umuyorduk. Fakat Minami parkuruna başlamadan önce gelen yarış tanıtım ekranında parkuru bitirebildiğin en kısa sürede bitirmelisin önergesini gördük. Biraz hayal kırıklığına uğrayarak parkuru tamamladık. Sonrasında gördük ki eğitim henüz bitmiyor. Sonra bizi garajımıza yönlendiriyor.

Garaj kısmı oyun için çok kritik faktörler barındırıyor. Diğer oyunlardaki gibi araç seçeneği sunulmuyor. Altımıza direkt bir Mazda MX-5 veriliyor. Sonrasındaysa garajınızda aracınızı geliştirerek hayal ettiğiniz performansa sahip bir arabaya sahip olabilirsiniz. Fakat garaj oldukça gelişmiş bir mekaniğe sahip, birçok özelliğe sahip araba parçaları oyundaki performansınızı oldukça etkiliyor. Bunun farkına vardık ve Drift21 Türkçe yama ile garaj menüsü ve parça özelliklerini de Türkçeye çevirdik. Unutmayın aracınıza rastgele ekleyeceğiniz parçalar performansınızı olumsuz etkileyecektir.

Drift21 Türkçe Yama İndirme Link1

Drift21 Tr Yama Link2 Alternatif

Rar Şifresi: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.