TR yamalarımızı hazırlarken forumları ve siteleri araştırıp, video oyunu severlerin TR yama isteklerine bakıyor ve oyunlara buna göre yama yapıyoruz. En son rastlantımız ise F1 2020 TR yama isteği oldu. Birkaç forumda dikkatimizi çeken F1 2020 TR yama için hemen çalışmaya başladık. Aslında oyun içerisinde çok fazla diyalog yok, ama kendi takımınızı kurmak, oyun ayarlarınızı yapmak için türkçe yamaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Özellikle iyi yarışmak için, oyun ayarlarınızı düzgün yapmanız çok önemli. Bu nedenle F1 2020 Türkçe yamayı hazırlamak bizi diğer oyunlar kadar zorlamadı. Umarız siz de keyifli bir oyun deneyimi yaşarsınız.

Kurulum:

F1 2020 Türkçe Oyun İncelemesi

Sürekli gelişen oyun sektöründe, Codemasters sevilen oyunu F1’in yeni versiyonu F1 2020 ile yarış serisi trendini sürdürmeye devam ediyor. Hadi hep birlikte F1 2020’nin oynanmaya değer bir oyun olup olmadığını tartışalım.

F1 2020 Türkçe Oynanış

F1 oyunları her zaman piyasadaki en iyi yarış oyunlarından olmuştur, aksini söylemek mümkün değil. F1 2020, aynı diğer oyunları gibi mükemmel bir hız duygusu yaşatıyor. Piyasadaki hiçbir yarış oyunundan aynı keyfi alamazsınız. Yarış arabanızı hızlandırdığınızda, pistin manzarası hafif bulanıklaşıyor ve rüzgârın artışını hissedebiliyorsunuz. Ancak yarış kontrollerinizi iyi yapmadıysanız hızlanmak sizin için çok da bir şey ifade etmez. F1 2020 menüsünde yarış başlamadan yapmanız gereken ayarları da gösteren bildirimler mevcut. Anında öğrenme, hız duygusu ile eşleştirildiğinde mükemmel bir deneyim sağlıyor. Kendisinden önceki diğer oyunlar gibi, F1 2020 de bireysel oyuncunun istediği derinliği ve gelişimi sağlıyor. Ayrıca, basit menüsü ve işleri kolaylaştıran yepyeni gündelik mod sayesinde detaylarla uğraşmadan hızlıca yarışınıza başlayabiliyorsunuz.

F1 2020 Grafik ve Tasarım

F1 serisi her sene detaylara daha da odaklanıyor ve her oyun bir öncekinden daha gerçekçi aynı zamanda da grafiksel anlamda gelişmiş oluyor. Geçen senekine göre daha geniş bir çevre, etkileyici arka planlar mevcut. Yarışırken aynı zamanda da manzaranın keyfini çıkarıyorsunuz. Röportaj zamanlarında ise, F1 2020’nin sinematiği sizi etkiliyor. Araba tasarımları ise, diğer yıllara göre daha detaylı ve daha aydınlık görünüyor. Diğer oyunlara nazaran daha canlı ve yaşayan bir çevre var, bunu da yürürken oyunculardan aldığınız tepki, ifadelerden anlıyorsunuz.

Baştan sonra, F1 2020 hız ve yarış severler için biçilmiş kaftan. Her yarış sever için ilk durak olabilecek bir seri F1, son oyunuyla da çizgisini bozmadan kendini geliştirmeye devam ediyor. Hiçbir zaman hayal kırıklığı yaşatmayan bu seriyi tecrübe etmediyseniz bir an önce denemenizi öneririz. F1 2019’u yeni bitirenler için ise sırada bir tık daha iyi bir oyun var. Daha önce F1 2020’yi oynamış olanlar, TR yaması ile tekrar oynamak isteyebilirler.

F1 2020 Türkçe Yama İndirme Linki1

Alternatif Link

Şifre: tryamaci

Etiketler:

“F1 2020 Türkçe Yama – Proje Tamamlandı %100” hakkında 15 yorum

  1. f1 2020 türkçe yamasının çıkacağı konusunda en ufak bir beklentim bile yoktu fakat beni gerçekten çok sevindirdiniz. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.