F1 22 türkçe yama Formula severleri çok sevinderecek. Çıkış tarihi açıklandığı andan itibaren ülkemizde de merakla beklenen F1 22′ nin yamasını, sizi çok bekletmeden hazır hale getirdik.


F1 22 büyük heycan uyandırsa da çıktığı andan itibaren oyundaki eksiklikler ve buglar oyun dünyasında gündem oldu. Geliştirici firma Codemasters gelecek güncellemelerle bu sorunların çözüleceğini söylese de oyun platformlarından eksi puan almaktan kurtulamadı.

F1 22 TÜRKÇE YAMA HAKKINDA BAZI NOTLAR

F1 2022 Türkçe yama oyundaki püf noktaları daha hızlı kavramanızı sağlıyor. Araç geliştirmeleri, ekip üyeleri ve sürücü antrenmanları oyunda büyük önem taşıyor. Bu geliştirmelerin yapıldığı bu menülerin İngilizce olması yerli Formula severlerin işini zorlaştıyor. Oyundaki ilerleyişinizi kolaylaştırmak ve yarışlarda avantaj sağlamak için F1 22 Türkçe yama bütün bu panelleri dilimize çeviriyor.

Formula 1 2022 Türkçe Yama Çeviri Oranları

⦁ Kariyer Modu: %100
⦁ Röportajlar: %100
⦁ Yarış açıklamaları: %100
⦁ F1 22 genel çeviri: % 100

f1 2022 türkçe yama çevirisi

F1 2022 Türkçe Yama Kullanırken Karşılaşabileceğiniz Hatalar

Türkçe yama kurarken her zaman bir hata ile karşılaşılabilir. Bu hatalar bilgisayarınızdan, kullandığınız anti virüs programından ya da indirdiğiniz yama dosyasından kaynaklı olabilir. Formula 1 2022 türkçe yama hazırlanırken her türlü hataya karşı test edildi. Fakat yine de bilgisayarınızdan kaynaklı bazı hatalarla karşılaşabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz hataları ve bunların çözümlerini aşağıda sıraladık.

⦁ Türkçe yama kurarken en sık karşılaşılan hatalardan biri bu oyuna ait kayıt defteri bulunamadı hatasıdır. F1 22 türkçe yama kurulumu sırasında böyle bir hata ile karşılaşırsanız yapmanız gereken şey çok basit. Menüden manuel arama seçeneğine tıklayıp F1 22′ nin kurulu olduğu dosyayı seçerek kuruluma devam edebilirsiniz.

⦁ Eğer kurulum sonrası “FATAL ERROR in action number 1 of PreCreate Event for object obj_screen: trying to index a variable which is not an array at gml_Script_scr_murderlv” hatası alıyorsanız oyunun kurulu olduğu dosyaya girip data.win dosyasını silin. Sonrasındaysa F1 22 dosyalarını doğrulayın.

⦁ F1 22 WebClient hatası alırsanız şu adımları izleyin; masaüstü sağ tık, görev yöneticisinden F1 22 türkçe yama kurucusunu bulun ve sağ tıklayıp görevi sonlandırın. Sonrasında F1 22′ nin kurulu olduğu dosyadaki Local klasörünü temizleyin. Daha sonra kurucuyu baştan başlatın.

F1 22 Yenilikler

Formula 1 2022 yarışları için güncellenen teknik detaylar ve araç standartlarından dolayı F1 22′ deki yenilikler saymakla bitmez. Öncelikle araçlar gerçek standartlar doğrultusunda güncellendi. Ayrıca pek çok pist eklenmiş zaten mevcut olan pistler ise güncellenmiş.

Kurulum:

şifre: tryamaci

“F1 22 Türkçe Yama – Kariyer Modu %100 Çevrildi” hakkında 2 yorum

  1. Ben yamayı kurdum ama yamadan sonra kariyer modunda ara sıra kasılmalar oluyor. Oyunu çok etkilemiyo ama bi çözüm yolu var mı bunun merak ettim. Yinede ellerinize sağlık f1’den aldığım zevki 2 katına çıkardınız vallaha.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.