Motorsport Manager Türkçe Yama yeniden ilgi odağı olan bu oyunu ana dilinizde oynamanızı sağlayacak. Motorsport Manager 2016 yılında piyasaya sürüldü. Oyun o dönem ilgi görse de yapımcılar yıllardır bir devam oyununun müjdesini vermedi. Fakat geçtiğimiz günlerde oyuna yeni bir mod geldi. Bu modla oyun içeriği 2021 yılına güncelleniyor. Biz de sizler için hem Motorsport Manager’ ı inceledik hem de Motorsport Manager Türkçe Yama paketini hazırladık.

Motorsport Manager 2021 Mod

Motorsport Manager Türkçe Yama oyunda başarıya ulaşmanız gerekli bütün parametrelerin Türkçe olmasını sağlar. Ki bu parametrelerin sayısı da oldukça fazla. Beş yıl aradan sonra gelen güncelleme oyuna pek çok yenilik getiriyor. Öncelikle oyun içeriği Formula1 2021 sezonuna güncelleniyor. Bütün takım ve sürücü bilgileri henüz başlamamış olan 2021 sezonuna ait. Ayrıca araç özellikleri ve sürücü skilleri de buna göre güncellenmiş. Oyunun eski sürümünü almış olan oyuncular bu moda Steam atölyeler kısmından ulaşabilir. Modun kurulumu çok basit. Atölyeler kısmından modu bulup abone ola tıklamanız yeterli.

Motorsport Manager’ ın gerçekçilik anlamında iyi bir iş çıkarttığını söyleyebiliriz. Dış etkenler yarışın sonucunu etkileyebiliyor. Örneğin yağmurun etkisiyle önlem almamış rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. 2021 güncellemesiyle sürücülerinizin yarış dışı kalma ihtimali de daha yüksek. Oyunda gerçeğe uymayan tek şey Ferrari takımının başarısı. Yeni sezon henüz başlamadı fakat Ferrari takımının bu sene şampiyonluğa oynamayacağı kesin.

Oyuna seçtiğiniz takımın kaptanı olarak başlıyorsunuz. Bütün teknik ekipten, pit ekibinden ve sürücülerden siz sorumlusunuz. Bütün ekibi yönetirken bir yandan da başkanı mutlu etmeniz gerekiyor. Başkanı mutlu etmenin tek yolu da sezon sonu hedefine ulaşmak.

Tabi ki bu sadece oyunun hikaye kısmı. Takımın araç geliştirmesinde de siz sorumlusunuz. Buradaki seçenekler başta çok karışık görünse de Motorsport Manager Türkçe yama ile çok basit bir ara yüz olduğunu farkedeceksiniz. Oyunda araçlar altı kategoride değerlendiriliyor. Bu kıstaslara göre aracınızın geliştirmelerini takip etmelisiniz.

Motorsport Manager 2021 güncellemesinde yapımcılar takım bütçesinden hiç kısmamış. Oyuna bütün binalar son seviyede başlıyorsunuz. Genel merkezdeki binaların hiçbirine yükseltme yapmanıza gerek yok. Sadece iki bina opsiyonel bırakılmış; Test pisti, Tema Parkı.

Oyundaki parametrelerden bir tanesi de ekip morali. Pilotların moralini yüksek tutmanız en önemli noktalardan biri. Bir yarışta sebepsizce üçüncü pilotu yarıştırırsanız bu diğer pilotların moralini olumsuz etkiler.

Motorsport Manager Türkçe Yama

Motorsport Manager Türkçe Yama kesinlikle çok daha anlamlı bir maceranın kapılarını açacak. Motorsport Manager TR Yama paketiyle oyun %80 oranında Türkçe oluyor. Oyundaki kritik parametlerin bulunduğu menülerde ağır bir İngilizce kullanılmış. Ve oyunun mantığını oluşturan bu parametreleri anlamazsanız sadece bir yerlere tıklamış olursunuz.

Öncelikler oyunun ana menüsü ve bütün alt menüleri Motorsport Manager Türkçe Yama ile dilimize çevriliyor. Araç geliştirme menüsünde parça geliştirmeyle ilgili kritik bilgiler bulunuyor. Bu bilgilerin hepsi Motorsport Manager Türkçe Yama ile Türkçe oluyor.

Pilotların özelliklerinin yer aldığı ve geliştirmeleri yaptığınız bir menü de mevcut. Bu kısım da çok önemli. Çünkü pilot faktörü zaman zaman araç faktörünün önüne geçebiliyor. Pilot menüsündeki seçenekler ve bilgilendirmelerin de tümü Motorsport Manager Türkçe Yama ile dilimize çevriliyor.

Motorsport Manager TR Yama link

Rar şifre: tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.