NBA 2K20 Türkçe yama sitemizi takip edenler tarafından uzun süreden beklenen bir çalışmaydı. NBA 2K20’da Tr yamaya en çok oyuncularınızın ya da takımınızın özelliklerini geliştirirken ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu nedenle bizler de son oyunundan başlayarak NBA oyun serisinin TR yamalarını yapmaya başladık. NBA 2K20 TR yama hazırlamak ise teknik nedenlerden dolayı uzun sürse de çeviri anlamında oyuna aşina olduğumuzdan bizi zorlamadı. NBA 2K20 Türkçe yama kurulumu diğer oyun kurulumlarımız ile aynı. Keyifli oyunlar.

Kurulum:

Nba 2k20 Türkçe Oynanış, Türkçe Menü ve Röportajlar

Oyun İncelemesi

NBA oyunlarını oynamadan önce sorulan ilk sorulardan biri geçen seneki oyundan farklı olup olmadığı. Gözlemlerimiz sonucu size şunu söyleyebiliriz; NBA 2K20, NBA sezonunun geçirdiği değişikliğin yarısını bile geçirmemiş olsa bile kesinlikle 2K19 ile aynı oyun değil.  NBA 2K20’nın oyun geliştiricileri Visual Concepts, oyunun gerçekten önemli unsurlarında değişikliğe gitmişler. Örneğin top hâkimiyeti NBA 2K20’da diğer oyunlarına göre daha fazla özellikle hücum sırasındayken. Ayrıca ayarlanmış animasyonlar yerine artık oyuncunuzu tamamen kontrol edebiliyorsunuz. Kyrie Irving gibi top hâkimiyeti yüksek bir oyuncunuz varsa, hücumdan uzaklaşıp potaya gitmek artık o kadar da zor olmayacak. Yapay zekâ da oyun genelinde iyileştirildi, bu da takım arkadaşlarınızın etkili bir şekilde savunma yapacağına güvenmediğiniz için farklı oyunculara geçiş yapma olasılığınızın azalacağı anlamına geliyor.

Atış yapmak NBA 2K20’deki bir başka gelişmedir. Geçen yılki oyunda açık alanda bile topu potaya sokmak zordu ancak Visual Concepts oyuncunuzun puanlarının her zamankinden daha önemli olduğu bir sistem geliştirmiş. Yani atış yapmak için iyi bir fırsat bulduğunuzda, o alanda iyiyseniz muhtemelen atışınız başarılı oluyor. Bu yenilikle, Steph Curry veya Klay Thomspon gibi adamlar nadiren 3 sayılık atış kaçıracaklar. Diğer bir yenilik ise, büyük ve küçük oyuncular arasındaki dengenin ele alınmış olması. Eğer Damian Lillard kadar hızlıysan Enes Kanter gibi oyuncuları dışarıda bırakabilirsin. Bütün hareket ve ayak çalışmaları iyileştirildi bu yüzden fiziksel gelişimine önem vermezsen ve diğer oyunculara göre zayıf kalırsan geri de kalma ihtimalin artar. NBA 2K20’da senden güçlü olan düşmanların için ise yeni stratejiler geliştirebileceğin özellikler mevcut.

NBA’de bir şans yakaladığınızda, süreç zorlu geçer. Hak ettiğiniz yeri direkt almaktansa o yer için mücadele edersiniz. NBA 2K20’da aynı şekilde çeşitli mücadele ve oyunlardan oluşuyor. Zorlukları aştıkça bulunduğunuz konumda gelişiyor. En iyi oyun kurgusu ile NBA 2K20’da sevilecek çok şey var. Sahada oynamayı zevk haline getiren oynanışa birçok ince ayar eklenmiş. Maçın son dakikaları oldukça heyecanlı ve stresli geçiyor, yapay zekâ da bu anları olabildiğince gerçekçi hale getirmeye çalışmış. Biz NBA 2K20’ya 10 üzerinden 9 veriyoruz.

NBA 2K20 Türkçe Yama İndir

ALTERNATİF LİNK

Şifre: tryamaci

“NBA 2K20 Türkçe Yama – Menüler, Röportajlar, Her şey Türkçe” hakkında 8 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.