Need for Speed Unbound serinin en son çıkan oyunu. Bir yarış oyunu olsa bile altta anlatılan hikayeyi anlamak istiyorsanız Need for Speed Unbound Türkçe yamasını kullanabilirsiniz. Yama bütün ana hikayeyi ve yan görevleri Türkçe diline çevirecek. NFS: Unbound yaması hem korsan hem de orjinal oyun sürümünde çalışmak üzere tasarlandı. İki tarafa da entegre ettik.

Need for Speed Unbound Türkçe Yama Künyesi:

Yama 4 saat boyunca kesintisiz denendi. Hiçbir sorun ile karşılaşılmadı.

Uyumluluk: Oyunun crackli ve orjinal versiyonuyla uygun çalışıyor. Orjinal versiyonda sadece Steam sürümünde çalışmakta.

Yama kurulduktan sonra oyun İngilizce şekilde oynanamaz. Türkçe yama, İngilizce dil dosyaları üstüne kurulmaktadır. Eğer oyunu tekrardan İngilizce olarak oynamak isterseniz yamayı kaldırmanız gerekir.

NFS: Unbound Türkçe yamasını kaldırmak isterseniz rar dosyasının içinde bulunan “YamaKaldir.exe” isimli dosyayı çalıştırın. Böylece güvenli şekilde bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Need for Speed Unbound Yaması Neleri Türkçeleştirecek?

  • Ana hikaye çeviri oranı: %100
  • Yan görevler çeviri oranı: %100
  • Ara sahneler ve demoların çeviri oranı: %100
  • Arabaların teknik özelliklerinin çeviri oranı: %70 (bazı kısımlar çok teknik olduğu için oralara girmedim, terim kullanıldığı için doğrudan İngilizce olarak bıraktım. Türkçeleştirsem anlamanız daha zor olacaktı.)

NFS: Unbound Türkçe Yamasında Meydana Gelebilecek Hatalar:

1- Türkçe karakterler her bilgisayarda görüntülenmiyor. Bazı bilgisayarlarda Türkçe karakter olan yerler boşluk şeklinde gözüküyor. Sorunun sebebini tam olarak çözemedim fakat üstünde çalışıyorum.

2- İngilizce-Türkçe kelimelerin karakter sayıları eşit olmadığı için bazı bölümlerde, altyazı ekran dışına taşabiliyor. Bu durumda oyunun çözünürlüğünü değiştirmenizi tavsiye ederim. Aslında değiştirmeseniz de olur çünkü kelimeleri genel olarak anlayabiliyorsunuz. Sadece bazen kelimenin son iki harfi ekran dışına taşıyor ve görüntüleyemiyorsunuz.

3- Yama Türkçe karakterleri destekliyor. Ancak çoğu kişi bu karakterleri görüntülemekte sıkıntı yaşarsa yamanın Türkçe karakter kullanılmamış versiyonunu da paylaşacağım. Lütfen bana geri bildirimde bulunun.

Need for Speed Unbount Türkçe yama çalışması
Nfs unbound Türkçe yama oyun içi görsel

Need for Speed Unbound Hakkında:

Need for Speed: Unbound’da oyuncular, çeşitli araçlarla şehir sokakları, kırsal yollar ve dağ geçitleri dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda yarışabilir. Oyun, devre yarışı, kısa mesafeli araba yarışı ve drift yarışı dahil olmak üzere çeşitli modlara sahiptir. Oyuncular, arabalarını yükseltmek ve yenilerini satın almak için kullanılabilecek yarışları kazanarak ve zorlukları tamamlayarak para kazanabilirler.

Need for Speed: Unbound ayrıca oyuncuların dünyayı dolaşıp farklı yerlerde yarışlara ve mücadelelere katıldığı bir “Dünya Turu” moduna sahiptir. Oyun ayrıca, oyuncuların polis veya yarışçı olarak oynayabileceği bir “Polisler ve Soyguncular” modunu ve oyuncuların yüksek hızlı kovalamacalarda polis veya yarışçılar olarak oynayabilecekleri “Hot Pursuit” modunu içerir.
Genel olarak, Need for Speed: Unbound, oyuncuların eğlenmesi için çok çeşitli pistler, araçlar ve oyun modları sunan hızlı tempolu bir yarış oyunudur.

Türkçe yamanın kurulumu için aşağıdaki adımları takip edin:

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.