Ride 4 Türkçe yamanın kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Sadece kurulum yöneticisi aracını çalıştırmanız ve yamanın yüklemesini bitmeniz yeterli. Ekstra bir ayar yapmanıza gerek yok. Oyunun Steam versiyonu ile uyumludur ve sorunsuz çalışmaktadır. Gelin Ride 4 Türkçe yamasının nasıl kullanılacağını sizlere anlatalım.

Ride 4 Türkçe Yama Çeviri ve Kodlama Ekibi:

Çeviri:

  • Alien1
  • Akın Mutlucan
  • Bendeniz

Teknik İşler Ve Kodlama:

  • Mehmethan Yıldız

Ride 4 Türkçe Yama Hakkında Bilgilendirme

Yamanın kurulumdan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir. Eğer doğrudan oyuna giriş yaparsanız oyun Türkçe olmayacaktır.

Ride 4’e giriş yaparken Türkçe yama launcherini kullanın. Böylelikle otomatik olarak Ride 4 Türkçe’ye çevrilir.

Eğer oyunu başlatırken hata alırsanız uyumluluk modu ile Ride 4’ü çalıştırın.

“Career” bölümünün çevirisine büyük özen gösterdik. En iyi ve ayrıntılı çevrilmiş bölüm burası.

Aynı şekilde garaj, motorların teknik özellikleri vs. gibi şeyleri çevirirkende büyük özen gösterdik. Teknik terimler olduğu için oyuna uzun saatler gömmüş bir arkadaşa danıştık. Yamanın çevirisinde ve teknik terimlerin çevirisinde bulunduğu katkıdan dolayı z4x4’e özel teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ride 4 Türkçe yama görselleri:

Ride 4 Hakkında:

Bu oyun için motosiklet yarışlarının Forza Horizon’u denilebilir. Sürüş deneyimi ve çevre tasarımları harika. Hatta bir ara Enis Kirazoğlu da videosunda bahsetmişti. Oyun olduğu bilmeden izlerseniz yarış görüntüleri gerçek sanabilirsiniz. O derece iyi tasarıma sahip bir oyun. Motorun sürüş hissiyatı çok ayrıntılı yapılmış. Hava durumuna, yarıştığınız piste ve motorun teknik donanımına göre sürüş hissiyatı değişiyor. Zaten motosiklet hastaları muhakkak bu oyunu biliyordur. Lakin daha önceden Ride 4’ü duymamış arkadaşlar içinde kısaca anlatmak istedim. Ride 4’ün Türkçe çevirisinin yüklenme süreci ile ilgili ayrıntılar için aşağıdaki görsele göz atın.

Rar Şifresi: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.