Strateji Oyunlarının Türkçe Yamaları

Strateji oyunlarına ait Türkçe yamaların paylaşıldığı bölümdür.

TROPICO 6 Türkçe Yama – Beklenen O Yama Geldi!

Tropico 6 Türkçe yama paketini hazırlamak kolay olmadı. Bu oyun çok detaylı. Çeviri yaparken birçok sorunla karşılaştık. Tropico 6, birçok insanın sevdiği bir yönetim oyunudur. Bu oyunu burada çok popüler olduğu için İngilizce’den Türkçe’ye çevirdik. Ana amacımız, Türkçe bilgisayarlarda düzgün çalışmasını sağlamaktı. Takipçilerimiz için oyunların yama sürecini mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Daha fazlasını oku »TROPICO 6 Türkçe Yama – Beklenen O Yama Geldi!

X4: Foundations Türkçe Yama – Vol.1 & Steam Uyumlu

X4: Foundations Türkçe yama ile yeni bir uzay macerasına hazır olun. Son zamanlarda paylaştığımız uzay simülasyonu oyunları bu türe olan ilgiyi arttırdı. Bu türün en önemli serilerinden birinin son oyununu paylaşmazsak olmazdı. X4: Foundations gerek grafikleri gerekse oynanışıyla uzay simülasyonlarının babası sayılabilir. Hal böyleyken X4: Foundations Türkçe yama paketini biz hazırlamasak olmazdı. Hem oyuna yabancı olanlar için bir inceleme yazdık hem de X4: Foundations TR yama için bir kılavuz hazırladık.

Daha fazlasını oku »X4: Foundations Türkçe Yama – Vol.1 & Steam Uyumlu

Starbound Türkçe Yama – Menüler dahil her şey Türkçe!

Starbound Türkçe yama Terraria ile çıktığınız macerayı uzaya taşıyor. Evet yanlış duymadınız. Eğer daha önce Terrari oynayıp zevk aldıysanız Starbound ile ilgili olan bu yazıya bir göz atmalısınız. Çünkü Starbound adeta Terraria’ nın uzayda geçen versiyonu. Bu oyunu görür görmez yama çalışmalarına başladık ve sizler için bir inceleme hazırladık.

Daha fazlasını oku »Starbound Türkçe Yama – Menüler dahil her şey Türkçe!

Insurmountable Türkçe Yama – Güncel Dil Desteği

Insurmountable TR yama için istekte bulunan takipçilerimize müjde. Çok ses getirmese de eleştirmenlerden neredeyse tam puan alan Insurmountable için hazırladığımız yama sonunda bitti. Bu özgün ve benzersiz maceraya yabancı kalmamanız için ekibimiz yine sıkı çalıştı. Bu oyundan haberdar olan fakat Türkçe dil seçeneği olmadığı için oynayamayan takipçilerimiz artık Insurmountable’ ı tadını çıkarta çıkarta oynayabilir. Insurmountable’ dan haberi olmayan ve ilk defa bu yazıda adını duyan takipçilerimiz de Insurmountable incelememizi okuyarak bu oyun hakkında fikir saihibi olabilir.

Daha fazlasını oku »Insurmountable Türkçe Yama – Güncel Dil Desteği