Aircraft Carrier Survival: Prologue Türkçe yama eşsiz bir maceranın kapılarını sonuna kadar açıyor. Hakkında en çok film çekilen ve en çok oyun yapılan olay hiç şüphesiz İkinci Dünya Savaşı’ dır. Oyunların bu kadar tekrara düştüğü ve birbirlerini taklit ettiği bir dönemde, bu kadar fazla işlenmiş bir konuyu işleyen yeni oyun ne kadar özgün olabilir ki diye düşünebilirsiniz. Şu ana kadar oynadığınız bütün İkinci Dünya Savaşı oyunlarını unutun. Aircraft Carrier Survival: Prologue bu olaya yepyeni bir soluk getiriyor.

Aircraft Carrier Survival Prologue Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

İkinci Dünya Savaşı oyunu deyince aklımıza hemen Call of Duty ve Medal of Honor gibi seriler gelir. Bu serilerin oyunlarında birinci şahıs gözünden elimizde otomatik bir tüfekle savaşın önemli olaylarının içerisinde hunharca Alman ve Japon öldürürdük. Aircraft Carrier Survival: Prologue ise konuyu çok farklı bir noktadan ele alıyor. Yepyeni bir simülasyon ve biraz da strateji oyunu olan Aircraft Carrier Survival: Prologue’ ı yakından inceleyelim. Ardından bu oyun için hazırladığımız Aircraft Carrier Survival: Prologue Türkçe yama ‘yı anlatacağız.

aircraft carrier türkçe arayüz paketi

Aircraft Carrier Survival: Prologue Türkçe Yama Paketi Çıktı!

Aircraft Carrier Survival: Prologue Türkçe yama oldukça kullanışlı bir araç oldu. Bunun sebebi oyunun sadeliği. Her şey o kadar sade ve anlaşılır ki oyun sanki kendi kendini oynuyor. Peki nasıl bir oyun bu Aircraft Carrier Survival: Prologue.
ABD’ nin İkinci Dünya Savaşı’ na resmi olarak girmesinin sebebi Pearl Harbor baskınıydı. Amerika hava filosunun ve ABD donanmasının önemli bir kısmının bulunduğu üs 7 Aralık 1941 tarihinde Japonlar tarafından saldıraya uğramıştı. Japonların hazırlıksız yakaladığı Amerikalılar büyük zaaiyat vermişti.

Saldırı sonucu 12 Amerikan gemisi kullanılmayacak hale gelmiş ya da batırılmış, 188 savaş uçağı imha edilmiş ve 2403 ABD askeri ile 68 sivil Amerikalı hayatını kaybetmişti. Baskının hemen ardından ABD başkanı Franklin Delano Roosevelt Japonya’ ya savaş açtığını duyurdu.


Aircraft Carrier Survival: Prologue da bizi, tarihte böyle önemli bir yer tutan ama oyun sektöründe pek değer verilmemiş olan Pearl Harbor’ a götürüyor. Bu oyun sayesinde Pearl Harbor gibi devasa bir askeri üssü yönetme şansı buluyoruz. Oyunun zorluk derecesini vs seçtikten sonra karşımıza bir karakter oluşturma ekranı geliyor. Burada alternatifler oldukça çeşitli. İyi bir karakter yaratabilmek için Aircraft Carrier Survival: Prologue Türkçe yama kurmanızı tavsiye ederiz.


Karakterimizi oluşturduktan sonra bir eğitici eşliğinde oyunun ana ekranını inceliyorsunuz. Buradaki ekran çok sade ve kullanışlı. Her şey yerli yerinde kafa karştıracak hiçbir şey yok. Üssünüzde pek çok gemi ve uçak var. Gelen emirlere göre gemiyle açılabilir, saldırı düzenleyebilir, escortluk yapabilir, hava saldırıları düzenleyebilirsiniz. Fakat işiniz bununla sınırlı değil. Unutmayın siz üssün sorumlususunuz. Gemilerde ve üsde çalışanlardan da siz sorumlusunuz. İş bölümü yapmalı ve morallerini yüksek tutmalısınız.

Aircraft Carrier Survival Prologue türkçe yama oyundan görüntü

Aircraft Carrier Survival: Prologue Türkçe Yama


Aircraft Carrier Survival: Prologue TR Yama hazırlık sürecinden çok keyif aldık. Zaten hakim olduğumuz ve hakkında konuşmaya bayıldığımız bir konu hakkındaki oyunu çeviriyorduk. Bunun üstüne bir de oyun mekanizmasının çok işlevsel olduğunu gördük. Bütün bunlar Aircraft Carrier Survival: Prologue Türkçe yama ‘yı çok kaliteli bir dil paketi yaptı.


Oyunu kısa sürede öğrenmeniz çok önemli. Çünkü savaşta olan bir dünyadayız. Almanya Avrupa’ nın büyük kısmını işgal etmiş, Afrika’ da üstünlük kurmaya başlamış. Pasifikte ise Japonlar gün geçtikçe tehdit oluşturmaya başlıyor. Ve arkadaşlar, Pearl Harbor da ABD’ nin Pasifik Filosu… Yani oyun çok hızlı başlıyor. Eğitici balondaki bilgileri okuyarak oyunu hızlıca öğrenebilirsin . Aircraft Carrier Survival: Prologue Türkçe yama indirerek bu baloncukları Türkçeye çevirebilirsiniz. Ayrıca oyunun başındaki karakter yaratma ekranı da Aircraft Carrier Survival: Prologue TR yama ile tamamen Türkçe oluyor. Oyunun ana ekranı, ana ekrandan geçilen alt menüler ve seçeneklerin tümü de Aircraft Carrier Survival: Prologue Türkçe yama ile dilimize çevriliyor.

Aircraft Carrier Türkçe Yama Link1

Aircraft Carrier TR YAMA Link2

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.