Eminiz Anno 1800’ü duymuş ve piyasaya sürülen en iyi şehir inşaa etme oyunlarından biri olduğunu biliyorsunuzdur. Şehir inşaa etme oyunu olmasının yanında Anno 1800, hikayesiyle de oldukça ilgi uyandıran bir oyun. Bu yüzden size bu deneyimden mahrum bırakmamak için Anno 1800 Türkçe Yama’yı tamamladık ve sizlere sunuyoruz. Anno 1800 Türkçe Yama sayesinde sadece oyunu oynamakla kalmayıp, kendinizi oyunun içinde bulacak ve daha çok zevk alacaksınız.

Anno 1800 Türkçe Yama ve Oyun İncelemesi

Şehir inşaa etme oyunları arasında en iyilerden biri olan Anno 1800, size oynamanız için 3 seçenek sunuyor. Çok oyunculu, açık dünya ve mücadele modları. Oyunun harika bir özelliği ise, mücadeledeki bütün görevleri bitirdiğinizde direkt açık dünyaya geçebilmeniz. Açık dünyaya geçtiğinizde ilk olarak bir zorluk seviyesi seçmeniz gerekmekte. Oyuna rastgele bir adada başlıyorsunuz ve her adada, orada neyin yetiştiğini ve hangi kaynakların mevcut olduğunu gösteren bir verimlilik ayarı bulunuyor. İlk başta bir geminiz ve herhangi bir adayı işgal etmeye yetecek kadar kaynağınız oluyor ve size iki seçenek sunuluyor. İster size verilen adaya yerleşiyorsunuz, ister yeni ve daha iyi bir ada bulmak için yola koyuluyorsunuz. Adanızda istediğiniz şeyi inşa etmeye ve yetiştirmeye başlıyorsunuz, ve bu oyun içinde en zevk alacağınız kısımlardan biri.

Anno 1800, mükemmel grafikleriyle daha piyasaya sürülmeden adından söz ettirmişti. Oyunu oynamaya başladığınızda sizde bunu daha iyi anlayabileceksiniz. Tropik ormanlar, akarsular ve nehirler, dik uçurumlar size muhteşem bir görsel şölen yaşatacak. Oyunun ayrıca harika bir arka fon müziği de var. Oyunun oynanışı size gerçekten içine çekiyor. Görevlere dalmadan önce sadece bir şeyler inşaa etmek bile zevkli. Ayrıca Anno 1800’ün hikayesini deneyimlemek de oldukça heyecan verici. Anno 1800 Türkçe Yama olmadan oynanamayacak bir oyun çünkü hikayeyi anlamazsanız, tüm oyunu kaçırabilirsiniz.

Açıkcası, şehir inşaa oyunlarını seviyorsanız, Anno 1800’e hayran olacaksınız. Grafikleri, hikayesi ve oynayışıyla saatlerinizi alacağına şimdiden eminiz. Keyifli oyunlar.

Anno 1800 Tr Yama Link 1

Anno 1800 Türkçe Yama Linki 2

Şifre: tryamaci

“Anno 1800 Türkçe Yama – %90 Türkçeleştirildi” hakkında 10 yorum

  1. Başka bi siteden yamayı yükledim çalıştı da ancak görevlerdeki o ara konuşmaları çevirmemişler o yüzden silip bunu yükledim neredeyse herşey çevrilmiş %90 değil %100 gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.