Avorion Türkçe yama sınırsız bir evrende ilerleyeceğiniz bu macerada size eşlik edecek. Son zamanlarda sitemizde hikayesi uzayda geçen pek çok oyunun yamasını paylaştık. Bu oyunların ortak özelliği sınırsız bir evrende geçmesi, uzayda serbestçe dolaşıp madencilik yapmak, para kazanmak ve uzayda sıfırdan bir yaşam kurmaktır. Fakat Avorion bu tarza yeni bir soluk getiriyor. Uzayda geçen açık dünya oyunlarını seven takipçilerimiz için biz de bu yeni oyunu hem inceledik hem de Avorion Türkçe yama destek paketini hazırladık.

Avorion Türkçe Yama

Avorion Türkçe yama İngilizce bilmeyen ve bu oyunu oynamak isteyen takipçilerimizin kesinlikle indirmesi gereken bir paket. Çünkü daha önce paylaştığımız uzay maceralarında olduğu gibi Avorion da çok detaylı bir oyun. Oyunun çok ince mekanikleri var. Oyun eğiticisi başta kısa bir bilgilendirme yapıyor fakat mekanikleri öğrenmek için yeterli değil. Bu eğiticiyi Avorion Türkçe yama indirerek dilimize çevirebilirsiniz.

Oyunda pek çok parametre var bu parametreleri dengede tutmanız gerekmektedir. Aksi halde oyunda ilerlemeniz yavaşlar hatta durma noktasına gelir. Bu parametreleri nasıl dengede tutacağınıza dair bir eğitici yok. Fakat her parametrenin menüsünde nasıl dengeyi kuracağınıza dair bilgilendirme kutucukları var. Kutucuklar İngilizce fakat Avorion TR yama indirerek Türkçeye çevirebilirsiniz.

avorion türkçe yama

Her uzay macerasında olduğu gibi Avorion’ da da mining çok önemli. Açıkçası mining yapmak incelediğimiz uzay maceralarına göre daha kolay. Fakat yine kafanıza göre ilerleyip bir asteroit bulup onu sömüremiyorsunuz. Maden yapmak için de uymanız gereken karışık parametreler var. Mining menüsünü de Avorion Türkçe yama indirip dilimize çevirebilirsiniz.
Avorion’ da maceramıza küçük bir uzay aracıyla başlıyoruz. Gemimizi nasıl inşa edeceğimiz tamamen bize kalmış. Oyunun bu alanında oyuncu çok özgür bırakılmış. Fakat bu kadar özgürlük çok kötü bir gemi inşa etmenize de sebep olabilir. Gemi inşasında kullandığınız araçları Türkçeye çevirmek ve gerçek bir uzay gemisi inşa edebilmek için Avorion Türkçe yama indirebilirsiniz.

avorion türkçe çeviri

Avorion İnceleme

Avorion Türkçe yama hakkında yeterince bilgi verdik fakat oyunun kendisinden hiç bahsetmedik. Avorion’ da ana amacımız kendimize bir uzay gemisi inşa etmek. Oyuna uzayda süzülen bir adam olarak başlamıyoruz tabi. Küçük bir uzay aracıyla kendimizi boşlukta buluyoruz. Bu araçla asteroitleri yağmalayabilir ve ham madde stoklayabiliriz. Topladığımız bu madenleri de gemi yapımında kullanıyoruz.
Oyun bize gemi olarak boşlukta duran beyaz bir küp veriyor. Bu küpü istediğimiz şekillendirebiliriz ve istediğimiz özellikleri istediğimiz boyutlarda gemimizde kullanabiliriz. Geminizi nasıl tasarladığınız çok önemli. Bu uzaydaki hızınızı belirler. Ayrıca silahlarınızı nasıl yerleştirdiğiniz konumlar da çok önemli. Çünkü bir geminiz olduktan sonra artık farklı maceralara da yelken açmaya başlıyorsunuz. Uzay korsanlarıyla yapacağınız savaşlar sırasında bu silahlar hayati önem taşıyor. Silahlarla ilgili oyunda güzel bir kılavuz var. Bu kılavuzu Avorion TR yama indirerek Türkçe yapın ve korsanlara karşı hazırlıklı olun.
Uzayda gelişen bir medeniyet de var. Yani uzay tamamen kaosun hakim olduğu bir yer değil. Bu karanlık boşlukta kendinize müttefikler de bulabilirsiniz. Ayrıca oyunda bir ticaret özelliği ve menüsü de var. Bunları da Avorion Türkçe yama sayesinde ana dilimizde inceleyebilirsiniz.

Avorion Türkçe Yama Link1

Avorion TR YAMA Link2

Şifre: tryama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.